Reakcja24: W studiu burmistrz Dusznik-Zdroju [POSŁUCHAJ]

Marek Obszarny, GN | Utworzono: 2020-09-23 08:18 | Zmodyfikowano: 2020-09-23 13:17
A|A|A
REAKCJA 24

fot. duszniki.pl

Gościem Reakcji24 był Piotr Lewandowski, burmistrz Dusznik-Zdroju.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~AntyLewandowski
2020-09-28 15:37:19
z adresu IP: (92.18.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niespełniony wizjoner z wybujałą wyobraźnią. Szkoda mi Pana panie Lewandowski. Nie ma Pan ani doświadczenia w rządzeniu miastem ani nie potrafi pan słuchać mieszkańców a swoim kolesiom rozdaje posadki.
~Mieszkaniec
2020-09-24 10:46:03
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 7
Czas skończyć z okłamywaniem ludzi, jestem zdziwiony ,że ludzie wierzą w te wieczne bajeczki burmistrza. Czarować to on potrafi.
~Maria
2020-09-24 05:30:23
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Cała poprzednia rada została wymieniona , daje do myślenia ?
~Smutek i żal
2020-09-24 00:29:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Remiza.... Remiza szanowni państwo... Mydlenie oczu.
~Zane
2020-09-23 20:47:53
z adresu IP: (77.252.xxx.xxx)
Ocena: 7
Duszniczanie! Obudźcie się bo za chwilę wyprzedzi Was w rozwoju także Lewin...
~Pani
2020-09-23 20:12:39
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -10
Super Panie Piotrze ! Trzymam kciuki za Pana !Dobra robota .!
~Dawny
2020-09-23 19:33:45
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 7
Podlotek w kolorowym garniaku z doświadczeniem zmywakowego w Anglii... Takiego żeście sobie wybrali na burmistrza to takiego macie.
~Szymon
2020-09-23 19:01:49
z adresu IP: (176.58.xxx.xxx)
Ocena: 5
Gdzie ten wykonowaca? Od dwóch/trzech tygodni tam nikogo nie widać.
~Andrzej
2020-09-23 12:48:07
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Przeznaczył Pan do sprzedaży dom kultury mimo sprzeciwu wielu mieszkańców. CO proponuje Pan im w zamian? Dodam, że z kwartału na kwartał obniżana jest cena sprzedaży a budynek stoi pusty i niszczeje. Dom przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych a seniorzy nie mają się gdzie podziać - za chwilę zostaną przeniesieni z Klubu Seniora w Urzędzie Miasta do sutereny.
~Iwona
2020-09-23 12:42:44
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Chwali Pan, że remontowana aleja będzie przepiękna, mam taką nadzieję, ale dlaczego przy schodach na nią nie ma podjazdów dla osób niepełnosprawnych?
~Maciej
2020-09-23 12:33:29
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
Chciałbym odnieść się do zadłużenia Dusznik-Zdroju. Na terenie miasta w perspektywie finansowania unijnego na lata 2014-2020, czyli podczas sprawowania funkcji burmistrza przez pana Piotra Lewandowskiego, podpisano umowy na kwotę niespełna 4 mln zł. To najniższa suma spośród wszystkich gmin powiatu kłodzkiego. Na co zatem przeznaczono te bajońskie sumy, o których wspomniał pan burmistrz?
~Jan
2020-09-23 10:25:46
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 14
Czy gmina Duszniki Zdrój prowadzi zgodnie z art. 379 Ustawy Prawo Ochrony Środowiska kontrole palenisk domowych pod kątem sprawdzenia tego czy w piecach domowych są spalane niedozwolone substancje jak węgiel brunatny, miał węglowy, drewno o wilgotności powyżej 20 procent i odpady oraz pod kątem dostosowania instalacji grzewczych do Uchwały Antysmogowej? Ile przeprowadził takich kontroli w okresie ostatniej zimy od listopada 2019 do kwietnia 2020 r.? Obowiązek prowadzenia takich kontroli spoczywa na burmistrzu. Duszniki Zdrój pobierają od każdego zameldowanego opłatę uzdrowiskową 3,5 zł na dzień. Dlatego kuracjusze i turyści mają prawo pytać o jakość powietrza i domagać się poprawy jego jakości, bo ta w Dusznikach Zdrój, w okresie zimowym nie jest najlepsza, co można sprawdzić na mapach GIOŚ.
~A...
2020-09-23 09:57:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 10
To ten przyjazny specyficznym inwestorom...