Jan Klata, SZANIAWSKI FM, Laureaci PPA (WTOREK w Radiu Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2020-09-28 16:22 | Zmodyfikowano: 2020-09-28 18:47
A|A|A

Radio Wrocław Kultura DAB+Teatr - wtorek, od 16:00 (powt. w środę od 9:00). Zaprasza Grzegorz Chojnowski

16:10/ Za kilkanaście dni odbędzie się - w nieco okrojonej formie - 41. Przegląd Piosenki Aktorskiej. Zobaczymy spektakle Nurtu OFF oraz 'rywalizację' w ramach Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki (wraz z koncertem ubiegłorocznego laureata Złotego Tukana Ralpha Kaminskiego. W Radiu Wrocław Kultura tradycyjnie transmitujemy pierwszy z koncertów laureatów (tym razem 15 października o godz. 16). A dziś wsiadamy w wehikuł czasu i przypominamy sobie ten z jubileuszowego roku 2019, reżyserowany przez Martynę Majewską.

18:00/ Po raz pierwszy na naszej antenie radiowy cykl Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu SZANIAWSKI FM. W sumie w ramach Kultury w Sieci teatr zrealizował 12 podcastów/audycji, które publikuje w internecie. Jesteśmy na półmetku, przed nami jeszcze 6 premierowych odcinków. Kilka z nich postanowiliśmy przedstawić również u nas. To bardzo stylowy i różnorodny cykl stworzony przez artystów i widzów, zaglądający w pandemiczną rzeczywistość i pasjonującą przeszłość wałbrzyskiej sceny. Artyści zapraszają nas także w świat swoich fascynacji. Jak Weronika Krówka i Rafał Kosowski, autorzy tej audycji (Wieczoru dźwiękowego), którą prezentujemy dziś. Kolejne wybrane podcasty pojawią się w Radiu Wrocław Kultura w czwartki o 22:00.

[tę część powtarzamy w środę od 9:00 w wersji audio]

19:00/ Ściana dźwięku.

21:05/ Wieczór z Kulturą. Zapraszamy na rozmowę z Janem Klatą, reżyserem 'Lazarusa', najnowszej premiery Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu, będzie też recenzja tego spektaklu i piosenki!

Do usłyszenia i zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl, w DAB+, aplikacjach mobilnych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama