Premiery w teatrze, legenda muzyki i Międzynarodowy Festiwal Kryminału (ROZMOWY z Radia Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2020-11-04 16:00 | Zmodyfikowano: 2020-11-04 16:00
A|A|A

DAB+wtorek od 16:00 i w środę od 9:00

Leszek Bzdyl, szef artystyczny Wrocławskiego Teatru Pantomimy, przed premierą WYSPY w reż. Piotra Cieplaka. Szef artystyczny, konsultant choreograficzny spektaklu i jeden z aktorów (rola Wąsacza).

Maciej Masztalski i One, czyli aktorki premierowego ŚLEDZTWA wg powieści Stanisława Lema. Debiut tego przedstawienia Teatru Ad Spectatores i Wrocławskiego Teatru Współczesnego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału. Fot. E. de Poray (FB Ad Spectatores)

Monika Stanek i Rafał Kronenberger, aktorzy Teatru Kochanowskiego w Opolu. Właśnie próbują przed listopadowym startem spektaklu AMATOR 2020 w reż. Norberta Rakowskiego.

Julian Gembalski, legenda polskiej muzyki organowej. Pana profesora spotkaliśmy przy okazji inauguracji organów w Narodowym Forum Muzyki, dokąd powróci w listopadzie na solowy recital. To rozmowa o fascynującej sile największego instrumentu świata. I muzyka w wykonaniu naszego gościa. (Fot. Youtube, inauguracja NFM)

Wieczór z Kulturą. Gośćmi audycji Gaja Grzegorzewska, Irek Grin, Zygmunt Miłoszewski, Marcin Wroński. A to z powodu odbywającego się w tym tygodniu Międzynarodowego Festiwalu Kryminału. Przedsmak jednej z najciekawszych i najpopularniejszych wrocławskich imprez literackich u nas również online. Piszemy również, bo w tym roku festiwal (łącznie z galą Nagrody Wielkiego Kalibru) został przeniesiony do sieci.

Irek Grin, Zygmunt Miłoszewski:

Gaja Grzegorzewska, Marcin Wroński

Do usłyszenia i zobaczenia w DAB+, aplikacjach mobilnych, na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama