Poszukiwany sprawca wypadku w Jaroszowie

Marek Waligóra, WK | Utworzono: 2020-11-10 17:08 | Zmodyfikowano: 2020-11-10 18:42
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska (zdjęcie ilustracyjne)

Do wypadku doszło około 6.00 w piątek, na drodze krajowej nr 5 w Jaroszowie koło Strzegomia. 45-letnia piesza prawidłowo przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, gdy została potrącona przez niebieski samochód marki Opel. - Poszukujemy sprawcy, który odjechał z miejsca zdarzenia - mówi Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy. Piesza została przewieziona do szpitala.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Komentarz został usunięty
2020-11-14 23:43:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Palec
2020-11-12 04:26:41
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
W Jaroszowie powinny być kamery włączone przy drodze wtedy łatwo by było znaleźć taką łajze, patrząc na to co się stało wychodzi na to że przy głównej ulicy można komuś skasować łeb i sobie spokojnie iść do domu bo i tak nikt cię nie widzial, nikt cię nie znajdzie..
~MPS
2020-11-11 10:14:23
z adresu IP: (176.109.xxx.xxx)
Ocena: 0
Policja nic nie zdziała oni tylko za maolatami biegać potrafią chociaż i to im nie wychodzix
~...
2020-11-11 09:36:09
z adresu IP: (46.215.xxx.xxx)
Ocena: 1
A policja zamiast działać i szukać mówi że nie ma czasu....
~Astaroth94
2020-11-11 09:20:23
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Obyś cwe.. codziennie był jeb... na klenczkach pod celą stulejarzu pier...
~Anonimowa
2020-11-11 08:49:17
z adresu IP: (213.108.xxx.xxx)
Ocena: 1
Władze gminy powinny w końcu zająć się tym przejściem dla pieszych, ponieważ z tego przejścia korzystają również dzieci uczące się w pobliskiej szkole czy przedszkola. Oczywiście jest Pani stopka, która też się obawia o swoje bezpieczeństwo. Może trzeba zainwestować w światła...
~~Anonimowa
2020-11-11 08:31:29
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Powinny cie zerzreć wyrzuty sumienia, jakim trzeba być bydlakiem żeby tak postąpić, mam nadzieję że sprawiedliwość cię dopadnie tego ci życzę. !!!
~Makowicz
2020-11-11 07:47:07
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Nie bronię tego zwyrodnialca, bo jego miejsce jest w więzieniu ale ludzie wielokrotnie zwracali uwagę p. Zbigniewowi Suchycie, burmistrzowi Strzegomia, żeby nie wyłączał oświetlenia ulicznego w ramach źle rozumianych "oszczędności". Teraz oświetlenie działa ale jest wyłączane zbyt wcześnie. Przy mgle i nisko wiszących chmurach jest po prostu ciemno, nawet o godzinie 6.00. Proszę odwiedzić stronę internetową Strzegomia i zobaczyć w rubryce "Mieszkańcy pytają, Burmistrz odpowiada".
~Daga
2020-11-11 00:16:59
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 1
Taka lajza chodzi sobie normalnie po świecie a moja ciocia walczy o życie w szpitalu. Żeby znalazł się tak życzliwy człowiek który zgłosił by na policje gdzie obecnie znajduje się ten kierowca będziemy bardzo wdzięczni bo takiego sku.. Jest miejsce w wiezieniu. Albo jak może i Ty lajzo czytasz to to zycze Ci tego żeby zezarly cie wyzuty sumienia za to co zrobiles żebyś nie mugl spac w nocy tego Ci zycze
~Anonim
2020-11-10 21:38:23
z adresu IP: (77.115.xxx.xxx)
Ocena: -1
Włącznie w końcu kamery!!! Cały czas powinny być włączone!!!