Paweł Kukiz: Marta Lempart skończy jak KOD

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-12-02 09:06 | Zmodyfikowano: 2020-12-02 09:09
A|A|A

fot. RW

To ludzie powinni mieć ostateczny głos ws. prawa do aborcji - komentował na naszej antenie Paweł Kukiz. Polityk mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław, że byłby zwolennikiem przeprowadzenia w tej sprawie referendum, ale tylko wtedy, gdyby jego wynik był obligatoryjny dla obecnej władzy:

Pytaliśmy także Pawła Kukiza, jak ocenia działania Marty Lempart, liderki Strajku Kobiet. Jego zdaniem protesty są coraz bardziej polityczne, a jego liderka podzieli los KOD-u:

Przypomnijmy, że pod koniec października Trybunał Konstytucyjny uznał, że aborcja w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu jest niezgodna z Konstytucją. Do tej pory wyrok Trybunału nie został opublikowany w dzienniku ustaw.

Posłuchaj rozmowy: 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~emes
2020-12-04 20:52:41
z adresu IP: (91.232.xxx.xxx)
Ocena: 1
albo jak każdy antysystemowiec w Zeteselu
~rex
2020-12-03 17:48:30
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: -1
Czarownica Lempart spłonie na stosie, jaki sama sobie od miesiąca przygotowuje.
~Miło zaskoczony
2020-12-03 17:09:30
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pan Kukiz co raz mądrzejsze wypowiedzi. Co raz lepsi sojusznicy. Ma u mnie plusa.
~JAKIM kretynem
2020-12-02 17:33:45
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
TRZEBA BYĆ, aby odrzucać pomoc państwa.
~SKANDAL !!!
2020-12-02 17:31:39
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
jaki to zły rząd,co pomaga Polakom, jaki to zły rząd, który wspiera biednych. ....
~Ślązak
2020-12-02 16:07:45
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: 2
Najważniejsze by nie skończyła jak Kukiz.
~saper57
2020-12-02 14:39:18
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pośle Kukiz...,proszę nie ośmieszaj się człowieku... .Martw się jak ty skończysz...!!! Tak na marginesie...,ciekaw jestem czy Paweł Kukiz oddał we Wrocławiu nieszczęsny laptop...??? Żenada,by poseł ,,skoczek,, pouczał innych...!!! Wstyd...!!!
~fachowiec
2020-12-02 12:51:19
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 3
Ciekawe jak skończy Kukiz :) Na razie dostał kopa z PSLu, może prezes go przytuli :)
~MKRSD
2020-12-02 11:06:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
A pan jak skończył? Jak Ryszard Czarnecki, byle się gdzieś przylepić i nażreć....
~AjWaj
2020-12-02 09:30:25
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ta Pani to kompletne dno! Działa na czyjeś zlecenie, aby robić zadymę w Polsce. Z pewnością nie na zlecenie Polaków i Państwa Polskiego. Nie jest ciężko się domyślić na czyje zlecenie, skoro pochodzi z Wrocławia. Dla umiejących łączyć tzw. kropeczki, rozwiązanie tej łamigłówki jest bardzo proste.