Czy Muzeum Poczty i Telekomunikacji zmieni siedzibę?

Malwina Gadawa, BT | Utworzono: 2020-12-03 16:05 | Zmodyfikowano: 2020-12-03 17:30
A|A|A

fot. Michał460/Wikimedia Commons

Wszystko wskazuje na to, że instytucja, która w swoim zasobie ma nie tylko kolekcjonerskie znaczki, ale także dawne pojazdy pocztowe, może od nowego roku funkcjonować na zupełnie innych zasadach. Informację potwierdza rzecznik urzędu marszałkowskiego Michał Nowakowski.

Z naszych informacji wynika, że nową siedzibą placówki może być Muzeum Historyczne w Lubinie. Nie wiadomo jeszcze, co z pracownikami wrocławskiej instytucji.

Dodajmy, że w przyszłym roku Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu będzie obchodzić 100-lecie istnienia. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~zdziwiony
2020-12-16 12:29:48
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
A dlaczego Dyrektorka nie zabrała ani razu w tej sprawie głosu? Może i jej zależy na krachu tej instytucji? I nikt ją nawet nie pyta o zdanie. Czy ona w ogóle istnieje? A może to tylko marionetka Marszałka?
~zdziwiony
2020-12-16 12:28:18
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 0
A dlaczego prześwietna Pani Dyrektor nie zabrała w tej sprawie głosu? Może i jej zależy na krachu tej instytucji? I nikt ją nawet nie pyta o zdanie. Czy ona w ogóle istnieje? A może to tylko marionetka Marszałka?
~filatelista
2020-12-14 08:53:09
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Prezydent Sutryk nie ma władzy nad Muzeum, tylko Urząd Marszałkowski na czele z Marszałkiem Przybylskim o przeniesieniu decyduje-pisze Gazeta Wrocławska z dn. 09.12.2020.Zawistni ludzie ze swoimi wpisami chcą tylko dokopać Prezydentowi Sutrykowi. Przeniesie Muzeum do Lubina ( niektórzy piszą że do Lublina, Lublona...) jest bardzo złym pomysłem.
~miejski
2020-12-07 18:52:41
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
POMÓŻMY ZACHOWAĆ MUZEUM W NASZYM MIEŚCIE!!!! Ono istnieje tutaj od 1956 roku, jest jedyne w Polsce, a w styczniu będzie obchodziło 100 lat swojego istnienia. Nie pozwólmy zniszczyć takiej perełki!!! Tylko dlatego, że marszałek chce zabłysnąć i zaoszczędzić trochę kasy. Muzeum zniknie z mapy dóbr kultury w zapyziałym dresiarskim Lubinie. POMÓŻMY MUZEALNIKOM!!! ZATRZYMAJMY TO BEZCENNE MUZEUM W NASZYM MIEŚCIE!!!!
~***** ***
2020-12-06 22:18:27
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 1
ooooo gaśnie zaczyna gasnąć światło bo do wyborów 2 lata z haczykiem i towarzycho przybylskiego/raczyńskie z czegoś nazywanego "bezpartyjnymi samorządowcami" zaczyna zbierać łupy . lubin/raczyński za darmo przyjmie eksponaty , a budynek poczty poleci za sporo kasy i prowizję na hotel lub biurowiec w centrum miasta .
~suchar 355
2020-12-04 18:52:05
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy to ma znaczyć ,że deweloper juz włozył Sutrykowi ż
~ASP
2020-12-04 10:19:04
z adresu IP: (185.234.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ciekawe co miałoby w tak ogromnym budynku się po muzeum znaleźć ??:) może biura pani lempart :))))))
~Monika Kurska
2020-12-04 09:24:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mam lepszy pomysł do Osieka przeniescie to taka mała wioska pod Lubinem, jest szansa że nikt tam nie trafi ????
~Wrocław tonie!
2020-12-03 17:47:08
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -7
Sutryk kolejny zabytek sprzeda pod miejsce deweloperki?..Czas wygonić tego pajaca z magistratu za niszczenie miasta.Zabytkow takich jak ten sie nie rusza! Prywata ma sie dobrze tylko zarzad komisaryczny może to wstrzumać!