Skok słuchalności Radia Wrocław

RW, GN | Utworzono: 2021-01-12 14:08
A|A|A

fot. RW

Radio Wrocław w ostatnim badaniu Radio Track, które obejmuje ostatnie 3 miesiące (październik, listopad i grudzień 2020) zanotowało wzrost zarówno samym Wrocławiu, jak i regionie.

Na Dolnym Śląsku słucha nas 5,78% osób (wzrost z 4,97%), a we Wrocławiu jest to 5,22% (wzrost z 5,06%)

Dziękujemy Wam za zaufanie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Architekt
2021-01-17 08:22:41
z adresu IP: (176.120.xxx.xxx)
Ocena: -5
Trzeba przyznać, że w porównaniu z innymi wrocławskimi mediami, radio Wrocław rzeczywiście wypada dobrze, jeżeli chodzi k rzetelność i pluralizm. Może trochę skręcają w lewo patrząc po wywiadach i niektórych prowadzących, ale i tak jest lepiej niż u konkurencji.
~Wroclawianin
2021-01-13 19:21:40
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
To chyba fejk.
~Jo
2021-01-13 14:56:54
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: -4
Słucham was 14 lat.Brawo!!!
~FEMA
2021-01-13 12:17:29
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 6
słuchamy dniami , nocami wyprane mózgi mamy.
~Ada
2021-01-13 11:04:56
z adresu IP: (178.218.xxx.xxx)
Ocena: -7
Nie rozumiem skąd tyle jadu. Ktoś z Państwa poświęcił chociaż cały jeden dzień, żeby faktycznie posłuchać tego radia i usłyszeć, że ci ludzie wkładają sporo serca w swoją pracę? Jest coraz lepiej, dziękuję :)
~Kot Prezesa
2021-01-13 07:43:32
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ponad pół roku temu przestałem słuchać "Trójki" i PRW - po pierwsze za bicie covidowej piany, po drugie - przez stoczenie się do roli radia partyjnego. Pis to partia populistyczna i kolektywistyczna a ideologia stawiająca zbiorowość nad jednostką nie ma nic ciekawego do zaoferowania ludziom myślącym. Materiały na zamówienie o pandemii, WOT czy wychwalające Elektrownię Turów.... Nachalna rządowa propaganda. W zasadzie zapomniałem postawić zarzutu stałego obniżania poziomu PRW - ot choćby takie kwiatki jak "urząd starostwa" czy powyższa żonglerka procentami - faktycznie nastąpił "skok" z 4,97% na 5,78... Szukacie sukcesu na siłę....
~janek
2021-01-12 21:56:08
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 12
Na DL mieszka 3 mln ludzi czyli słucha was 173 tyś ludzi.
~Hmmmm
2021-01-12 20:11:20
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ciekawe, bo tutaj już nie jest tak różowo... www_wirtualnemedia_pl/artykul/sluchalnosc-we-wroclawiu-rmf-fm-tok-fm-zet-eska-antyradio _ zamień na .
~Młody
2021-01-12 19:17:01
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -5
Codziennie słucham Was w aucie w drodze do i z pracy. Pozdrawiam i dziękuję, że jesteście :)
~Pecunia
2021-01-12 16:44:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
A w którą stronę ten skok?
~xx2
2021-01-12 16:29:14
z adresu IP: (80.253.xxx.xxx)
Ocena: 5
5 czy 6 procent sluchalnosci? Dramat, czy oplaca sie w ogole Radio prowadzic dla tak malej liczby osob?
~Odtrutka na Tok fm
2021-01-12 15:00:33
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -7
trochę tutaj spokoju, a nie nieustannego jątrzenia i manipulacji.
~fan
2021-01-12 14:31:54
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: -5
Fajnie! Bardzo się cieszę! Myślę, że w rzeczywistości słuchalność jest nawet 2 razy taka!