Wrocław: Protest przeciwko państwu policyjnemu [ZDJĘCIA]

Beata Makowska, PP | Utworzono: 2021-01-20 18:45 | Zmodyfikowano: 2021-01-20 18:45
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Manifestujący zgromadzili się aby zaprotestować przeciwko projektowi ustawy o nowelizacji Kodeksu karnego. Zakłada ona zniesienie domniemania niewinności. Teraz to nie policja ma udowodnić, że jesteś winny, to ty masz zapłacić grzywnę a potem ewentualnie odwoływać się i zbierać dowody własnej niewinności. - Nie chcemy państwa policyjnego - wykrzykiwali.

Protestujący planują kolejne manifestacje.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~CDN
2021-01-21 18:25:42
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Dura lex,sed lex!
~andrzej
2021-01-21 13:43:12
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Dobry artykuł brawa dla redaktorów i dziękujemy organizatorom
~hucpa putinowskich zer
2021-01-21 12:35:21
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 10
Banda nierobow, takie zera popisaly blyskawicami drzewa w miescie - ktorych nawet komuchy nie niszczyly. Zwykla totalitarna dzicz spod moskiewskiej wycieraczki. Aresztowac ich za hucpe w czasie pandemii i do kamieniolomu. A ten co darl sie przez megafon nawet maseczki nie zalozyl - bydlo na hucpie i tyle.
~zzz
2021-01-21 09:48:49
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chcesz zemścić się na sąsiedzie, a może go zastraszyć?? Zadzwoń do Mariusza Furgały !! Mariusz Furgała komendant straży miejskiej w Dzierżoniowie i były komendant policji, wyśle do sąsiada funkcjonariuszy policji albo strażników miejskich z blokadą na koła samochodu. Jeśli będzie trzeba, to będzie wysyłał funkcjonariuszy na BEZPODSTAWNE interwencje nawet kilkadziesiąt razy w ciągu roku! WSZYSTKIE TE DZIAŁANIA I INTERWENCJE PODEJMUJE BEZPRAWNIE ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW !!! Zapraszamy do Dzierżoniowa, miasta BEZPRAWIA!!!!
~Njgyii
2021-01-21 09:20:28
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Brak funduszy dodatkowych się zadłużenie duże
~Słuchacz
2021-01-21 01:31:59
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: -58
Brawo dla tych ludzi. Większość ludzi chodzi jak barany w maskach, da się wyszczepić jak bydło i zadłużyć poprzez dług państwa na setki mld zł oraz będzie zasuwać za michę ryżu. Nieliczni myślący coś robią i sprzeciwiają się reżimowi.
~KONRAD
2021-01-21 01:17:21
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -54
osiem gwiazd (-:
~***** ***
2021-01-21 01:06:48
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -55
***** ***
~Mp3
2021-01-21 00:02:08
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 21
To jest niesamowite. Jak to możliwe żeby w podobno policyjnym państwie protestować przeciwko temu żeby nie było policyjne? Czyżby w policyjnym państwie można było robić takie rzeczy a przecież pandemia zakaz zgromadzeń a tu proszę jakie wolności mają protestujący :)
~Pioter
2021-01-20 23:59:19
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 15
A to pewnie ci sami, którzy zniszczyli plAkaty z dzieckiem wpisanym w serducho na Powstańców Śl. i Kamiennej. I ci , co zabazgrali piorunami miasto. Brawo dla publicznego radia za promocję zwyrodnialców. Romantyczny anarchizm skończył się 30 lat temu gdy komuna zmieniła twarz a od tej pory manipulują tym środowiskiem dzieci ubeków jak kiedyś niesławny Żuk a teraz Lempartowa. Brawo dla Radia Wrocław.
~KONRAD
2021-01-20 19:02:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 19
Anarchistom i feministkom Policja kojarzy się z kawiarnią bo pod nią zrobili swoją pikietę :-)