Premier na Dolnym Śląsku: Przedłużamy bezzwrotne dotacje dla przedsiębiorców

, Bartosz Szarafin, PP | Utworzono: 2021-01-29 18:50 | Zmodyfikowano: 2021-01-29 18:50
A|A|A

fot. Bartosz Szarafin

Szef rządu mówił, że decyzja o przedłużeniu większości obostrzeń była konieczna. Mateusz Morawiecki zapewnia jednak, że rząd robi wszystko, aby pomóc przedsiębiorcom.

Do tej pory rząd na pomoc przedsiębiorcom wydał 175 miliardów złotych, co pomogło uratować ponad 5 milionów miejsc pracy. Szef rządu przyznał także, że rozumie rozgoryczenie przedsiębiorców, ale sytuacja wymusza otwieranie gospodarki powoli.

O bezzwrotne wsparcie mogą się ubiegać firmy, którym obroty za kolejny miesiąc spadły o co najmniej 40 procent.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~HGW
2021-02-01 07:44:25
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najgorszy rząd od 1989 r., ba gorszy nawet od rządu Rakowskiego - Wilczka. Antypolski, niekompetentny, załgany, oparty o aparat przymusu i państwowe media.... Gnębią polskich przedsiębiorców a Ukraińcom będą 500+ wypłacać - to jest podsumowanie pisowskiej załganej nieporadności...
~Emeryci i rencisci
2021-01-30 15:33:14
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
Rzad Pisowskuej holoty chce wprowadzic wyplaty emerytury i renty tylko na k0nto bankowe zebyscie dodatkowo ponosili oplaty bankowe-nie dajcie sie! Potem po smierci bank zabierze wasze pieniadze i nawet rodzina ich nie dostanie projekt ma byc do 31.12.2021 nie dajcie sie wyjdzmy wszyscy na ulice nie tylko pojedyncze grupy spoleczne,zjednoczmy sie niezaleznie od pogladow!
~Telewizor
2021-01-30 12:28:33
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
A może Pan Premier zajmie się skandalem w Invest Parku skoro już odwiedza firmy strefowe ?
~Giuseppe
2021-01-30 11:44:22
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czy on ma coraz dłuższy nos. Czy mi się wydaje?.
~Franek
2021-01-30 10:44:46
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 1
W przyszłych wyborachgłosuje na partie wolność/Korwin to jedyna partią która chce otwarcia gospodarki. Nie głosuje na żadne #2050. PiS PO PSL
~Karzeł żoliborski
2021-01-30 01:12:43
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 8
Ten człowiek jest jakiś psychiczny. Kłamstwo, kłamstwem, kłamstwo pogania. Ten człowiek nawet jak mówi ,,dzień dobry’’ to kłamie. Na szczęście każda władza kiedyś się kończy, i tak jak zamknęli Nowaka, tak zamkną Morawieckiego, Kaczyńskiego, Obajtka, Sasina i resztę drużyny marzeń. ***** ***!
~Mas
2021-01-29 21:17:51
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 7
Gada o tarczach i nikt pieniedzy nie dostal
~Mas
2021-01-29 21:17:19
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 8
Po co ten bangster tu przyjechal znowu opowiadac bajeczki i łgać kiedys za to odpowie zdrajca narodu klamliwy!
~Gość
2021-01-29 20:56:25
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dobry jest pinokio i jego załoga... Szkoda że do protestujących nie wyjdzie nikt z rządu takie twardziele
~fachowiec
2021-01-29 19:23:49
z adresu IP: (205.201.xxx.xxx)
Ocena: 5
A Pinokiu nos dalej rośnie, kłamie i kłamie, bez kłamstwa żadnego dnia nie spędzi. Jedynym przedsiębiorca o którego troszczy się ten rząd jest tylko znany matacz z Torunia.