Aktywiści zablokowali centrum Wrocławia [ZDJĘCIA]

Wojciech Klich, GN | Utworzono: 2021-02-26 09:43 | Zmodyfikowano: 2021-02-26 12:48
A|A|A

fot. Patrycja Dzwonkowska

Jak informują organizatorzy, protest jest spowodowany brakiem działań polskiego rządu oraz wrocławskich samorządowców w sprawie działań na rzecz ochrony klimatu. Według protestujących sytuacja jest przez władze marginalizowana.

Około południa protestujący zablokowali ulicę Powstańców Śląskich przy Arkadach Wrocławskich w stronę Świdnickiej. 



REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~PRW
2021-03-01 08:14:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jakim trzeba być cepem, żeby protestować w obronie klimatu w masce z powodu urojonej pandemii...
~hehe
2021-02-28 10:30:57
z adresu IP: (185.234.xxx.xxx)
Ocena: 0
i na koniec się rozpłakali :)
~tutejszy
2021-02-27 10:39:59
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 4
brukselskie pachołki mateuszko i kaczynski uruchamiaja zzieleniałą agenture abwitp by przykryć swa zdradę i zgode na likwidację suwerenności państwa polskiego
~Beka
2021-02-27 03:01:05
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Śmieszne to ????. Brakuje dredziarz i pachołków Kamerzysty
~Do pieca z nimi!
2021-02-27 01:58:11
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -2
A co z karetkami ratującymi ludzkie życie? Ludźmi wracającymi po ciężkiej pracy do domów? Też nie przejadą bo banda darmozjadów którzy żyją z pieniędzy rodziców postanowili posiedzieć sobie na asfalcie? Niech strajkują pod oknami urzędników do których ten "apel" jest skierowany. Tak klimatowi nie pomogą... banda pajaców! Głupota jest gorsza niż COVID19
~Kosa
2021-02-27 00:04:23
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zebrać to tałatajstwo i wywieźć w Bieszczady przykuć do drzew i po czymać z tydzień bez żarcia a potem po snopku siana i niech się nażrą i na golasa puścić do domu. I wtedy niech protestują że im nikt niepomugł a zwłaszcza tuczek, łysulec z PO lub lempart lub koperciarz z senatu.
~Eugen
2021-02-26 23:40:30
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 0
W demokracji każdy ma prawo do protestu. A czy temat jest nie ważny to nie byłbym aż tak przekonany jak inni tu komentujący.
~Leopold
2021-02-26 19:03:32
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 2
Przez tych matołów nie zdążyłem na umówioną wizytę u lekarza. Następna za trzy miesiące.
~SOKÓŁ
2021-02-26 14:05:32
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co na to nauczyciele w gimnazjum że dzieci na lekcjach on-line nie ma?? Pierwszych 3 w głowę kopnąć i szybko bo im się klimat zmienił !!
~Plo
2021-02-26 13:41:57
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: 2
Matoły
~xXx
2021-02-26 13:11:41
z adresu IP: (131.228.xxx.xxx)
Ocena: 5
D.e.b.i.l.e. Swoją drogą, ciekawe ile fabryk produkowało materiał na ich gadżety i co się później stanie z tym 'kreatywnym' śmietnikiem?
~Extinction Rebellion
2021-02-26 12:58:54
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -10
Mamy luty a temperatury jak latem. Czas powstrzymać katastrofę klimatyczną. Zapraszamy na otwarte spotkanie. Czas na bunt. https://fb.me/e/d0XVPSNcG