Muzyka i teatr (Radio Wrocław Kultura)

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2021-04-05 21:12 | Zmodyfikowano: 2021-04-09 13:36
A|A|A

DAB+wtorki w Radiu Wrocław Kultura

Jakub Tabisz, reżyser premierowego spektaklu dokumentalnego 'Kwarantanna'. Do zobaczenia w Instytucie Grotowskiego w ramach Teatru na Faktach.

Katarzyna Kłaczek, aktorka, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej, jeszcze parę lat temu na etacie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu. We wrocławskim Centrum Kultury Agora zaprezentuje recital z piosenkami znanymi, ale nie w tych wersjach (aranżacje Dawida Majewskiego). To wydarzenie Festiwalu, którego nie było.

Festiwal, którego nie było, w CK Agora zainauguruje wernisaż wystawy Tobiasza Papuczysa, coraz bardziej cenionego fotografa teatralnego. Tym razem w jego obiektywie zobaczymy to, co 'Z offu'.

Agata Obłąkowska o nowej edycji projektu Be Together - integracja i sztuka, realizowanego przez Tiff Collective. Moga się zgłosić osoby utalentowane, pełnosprawne i te z niepełnosprawnościami.

Dominika Zamara - sopran z Wrocławia, od lat we Włoszech. Z nową płytą, na której znalazły się pieśni (u nas prawie nieznane) Mauro Giulianiego, popularnego - zwłaszcza wśród gitarzystów - kompozytora z przełomu XVIII i XIX wieku.

Do usłyszenia i zobaczenia w DAB+, aplikacjach mobilnych, na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama