Seria kolizji na A4. Ogromny ruch i korki przed majówką [RAPORT DROGOWY]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2021-04-30 17:15 | Zmodyfikowano: 2021-04-30 17:19
Seria kolizji na A4. Ogromny ruch i korki przed majówką [RAPORT DROGOWY] - fot. OSP Smolec
fot. OSP Smolec

19.40

Nie ma już utrudnień po kolizjach na A4. Korki zaczynają się rozładowywać. 

18.30

Wciąż 13 kilometrów ma korek na autostradzie A4. Przypomnijmy, że na 134. kilometrze doszło do kolizji 4 aut przed węzłem Kąty Wrocławskie na trasie do Opola. W drugą stronę na 135. kilometrze przed Kątami Wrocławskimi zderzyły się 2 auta. Tutaj korek ma około 10 kilometrów. 

Zakończyły się na S8 koło Oleśnicy. 

17.45

13 kilometrów ma już korek na autostradzie A4. Przypomnę że na 134. kilometrze doszło do kolizji 4 aut przed węzłem Kąty Wrocławskie na trasie do Opola. Zator zaczyna się przed Kostomłotami. A dalej jeszcze około 4 kilometrów korka przed bramkami w Karwianach. Stać trzeba w kolejce od Bielan Wrocławskich.

W drugą stronę na A4 utworzył się 6-kilometrowy zator za Kątami. Kierowcy być może zwalniają, żeby zobaczyć co dzieje się na drugiej nitce. 

Jakby tego było mało to mamy też 7-kilometrowy korek na S8 do Warszawy. Wszystko przed zjazdem na Oleśnicę, gdzie na 53. kilometrze zderzyły się 3 auta.

Tłok również przed Magnicami na ósemce w obie strony. Też korki mają po kilka kilometrów.  Korek mamy też na S3 między Lubinem a Polkowicami. 


17.

Korki mamy między Kostomłotami a Kątami Wrocławskimi, gdzie doszło do kolizji 4 aut. Zablokowany jest 1 pas. Korek ma około 5 kilometrów. Sporo kierowców ucieka na węźle Kostomłoty i tam korek ma już 2 kilometry. Dalej mamy zator od AOW do bramek w Karwianach - to kolejna 5-6 kilometrów korka. W drugą stronę bez problemu, można jechać do samego Zgorzelca bez korków.

Do wypadku doszło też na S8 na trasie do Warszawy. Zderzyły się 3 auta. Korek przez zjazdem na Oleśnicę na 3 kilometry.

Kilkukilometrowe zatory również na krajowej ósemce przed Magnicami w obu kierunkach.

Problemy też na S3, a dokładnie brakującym odcinku ekspresówki między Polkowicami a Lubinem.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.