Cracovia - Śląsk Wrocław [TRANSMISJA]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2021-08-01 07:31 | Zmodyfikowano: 2021-08-01 07:31

Śląsk w pierwszej kolejce zremisował z Wartą Poznań 2:2, choć prowadził już 2:1. W europejskich pucharach w czwartek wrocławski zespół zremisował z Araratem Erywań 3:3. - Nie jestem rozczarowany wynikiem, bo celem był awans i to drużyna uzyskała. Powtarzałem wiele razy, że to dwumecz, który ma dwie połowy - na wyjeździe i u siebie. Oczywiście chcemy wygrywać, to dla nas najistotniejszej. Zbieramy doświadczenie i dostajemy lekcje w pucharach. Gra w takich rozgrywkach to coś nowego dla wielu zawodników Śląska. Jestem zadowolony, że gramy do przodu, mamy dużo sytuacji, że po dwóch ciosach w pierwszej części nie straciliśmy pewności siebie i budowaliśmy ją w przerwie, co było widać w drugiej połowie. - mówił trener Jacek Magiera, po spotkaniu, które dało awans do III rundy eliminacji Ligi Konferencji.

Cracovia w tym sezonie skupia się tylko na lidze. W pierwszej kolejce długo męczyła się z Górnikiem Łęczna i tylko zremisowała 1:1. Gola na wagę punktu dopiero 83 minucie strzelił Marcos Alvarez.