Śmiertelny wypadek na Klecińskiej. Droga zablokowana

BT | Utworzono: 2021-08-04 09:26 | Zmodyfikowano: 2021-08-04 09:27
A|A|A

fot. Justyna Ostrouch

Wcześniej w tym miejscu doszło do wypadku samochodu dostawczego, który przewrócił się na jezdni. To z tego powodu na miejscu pojawiła się ekipa sprzątająca, która usuwała wyciekający na jezdnię płyn.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.


fot. Grzegorz

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Miesz(k)aniec
2021-09-29 12:09:03
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 1
kontynuujac...firmy uslugowe i dozorcy robia opryski chemicznymi srodkami nie informujac nikogo jakimi sie pryska i jakie jest dzialanie uboczne dla ludzi i zwierzat o terminie i karencji dzialania nie wspomne a o srodkach ochrony osobistej nie wspomne samych opryskujacych...jakos pip uspiony w kontrolach...
~PIP
2021-08-05 18:20:19
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 5
Na czas sprzątania droga powinna być zamknięta.
~inspekt
2021-08-04 21:36:23
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 1
Przejeżdżałem tamtędy 2 razy. Szkoda mi tego człowieka. Czy ktoś w Polsce wie że jest coś takiego jak Państwowa Inspekcja pracy ? Ludzie pracują na ulicach bez barier, pracownicy firm koszących kosami spalinowymi bez ochrony wzroku i słuchu, bez osłon a obok przechodzący ludzie. dużo trzeba żeby było nieszczęście. Dużo jeżdżę ale nie widziałem jeszcze żadnej interwencji .
~Tjurek
2021-08-04 21:23:12
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Znowu gość ze wschodu?
~Turek
2021-08-04 21:22:37
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ico?
~Dawid
2021-08-04 19:33:10
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -2
Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus 579925890
~Wero
2021-08-04 14:54:06
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -2
Radarowy wyświetlacz prędkości viasis PLUS SMILE to radar edukacyjny, który podziękuje Ci „uśmiechem”. Grafiki w postaci „uśmiechów” na wyświetlaczu LED wskazują pozytywne/negatywne zachowania się kierowców na drodze. Dodatkowo tablica wyświetla informację „ZWOLNIJ” albo „DZIĘKUJE” w zależności od tego czy kierujący dostosował się do ograniczenia prędkości.
~Wero
2021-08-04 14:52:56
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 1
Samochodem do Norwegii dojechać można przez Niemcy, Danię i Szwecję. Zanim spakuje się bagaże, warto sobie uświadomić, że Norwegia jest jednym z tych krajów, który najbardziej w Europie dba o bezpieczeństwo ruchu drogowego. Od 2010 r. obniżyli liczbę zabitych w wypadkach drogowych o blisko połowę. Takiego wyniku nie osiągnął żaden inny kraj. W 2015 r. mogli pochwalić się tym, że w ciągu 12 miesięcy na drogach nie zginęło w tym kraju ani jedno dziecko! Norwegowie zalecają wożenie nawet starszych dzieci – do 4. roku życia – w fotelikach odwróconych tyłem do kierunku jazdy. Tego wszystkiego nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie twarde reguły na drodze i zero tolerancji dla tych, którzy je łamią. Dla kierowców z Polski, przyzwyczajonych do traktowania przepisów z przymrużeniem oka i niskich kar, to może być szok. Norweska policja karze mandatami za przekroczenie prędkości już o 1 km/h. Dolne pułapy kary to prawie pięciokrotność najwyższego mandatu w Polsce (500 zł). Nad Wisłą kierowca traci prawo jazdy dopiero, gdy pojedzie co najmniej 100 km/h w mieście, zaś w Norwegii sprawa zostaje skierowana do sądu po przekroczeniu prędkości o 35 km/h i to nie tylko w obszarze zabudowanym. Jak ostrzega kierowców polski MSZ – w standardowej sytuacji zatrzymania kierowcy łamiącego przepisy drogowe norweska policja jest uprawniona do zaproponowania mandatu lub alternatywnej kary w postaci aresztu.
~kierowca
2021-08-04 14:09:26
z adresu IP: (80.55.xxx.xxx)
Ocena: 4
tam jest norma że zap....ją wszystkim się spieszy
~Albert
2021-08-04 12:48:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Już jest kolejny wypadek prawie w tym samym miejscu. Trwa reanimacja poszkodowanego.