Sztuki wizualne w RWK 31/2021 [POSŁUCHAJ I OBEJRZYJ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2021-08-04 19:13 | Zmodyfikowano: 2021-08-04 19:14
A|A|A


Do 5 września w Muzeum Narodowym we Wrocławiu trwa wystawa "Intrygująca kolekcja rodziny Stenzlów". O unikatowym zbiorze pieczęci cesarskich, królewskich, hrabiowskich i rycerskich, ze opowiedział kurator Artur Hryniewicz.


 


Od 13 sierpnia Centrum Kultury Agora zaprasza na "Ale moja dusza jest wolna" - inspirowaną życiem i działalnością Janusza Korczaka wystawę wystawę prac Oksany Fedchyshyn. Pochodząca ze Lwowa artystka opowiedziała o swoich grafikach, instalacjach i ceramice opowiedziała w towarzystwie Anety Młyńskiej-Wójcik.

Posłuchaj całej rozmowy


 


Trwa 19. Media Art Biennale WRO 2021 REVERSO. W ramach Kolejnej odsłony sierpniowych działań performatywnych wybierzemy się w sam środek prawdziwego rejwu. O swojej instalacji "Stan wyjątkowy. Rave symulator", stworzonej dla miłośników elektroniki, którzy przez miesiące pandemii musieli pozostawać w izolacji opowiedzą Łukasz Twarkowski i Dominika Kluszczyk.


 


Do 29 sierpnia w Sztuce Na Miejscu oglądać można wystawę artystów i pedagogów Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych "Cross-currents/ Pomiędzy". O niepowtarzalności każdego z obiektów, wykonanych w znanych, klasycznych technikach około mówiła będzie Kalina Bańka.Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama