75 lat Radia Wrocław: 18 pracowników Radia Wrocław z odznaczeniami państwowymi

Joanna Jaros, PP | Utworzono: 2021-09-24 14:05 | Zmodyfikowano: 2021-09-24 14:05
A|A|A

fot. Radosław Bugajski

- Nagroda daje energię na kolejne działania, ale jeszcze ważniejsi są słuchacze - mówi Iwona Rudnik, odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Złotym Medalem za Długoletnia Służbę:

Odznaczenia wręczał wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski, który podkreślał znaczenie Radia Wrocław dla mieszkańców Dolnego Śląska:

Wieczorem ciąg dalszy jubileuszu stacji. O 19.00 zapraszamy na transmisję koncertu Krzysztofa Zalewskiego. W niedzielę natomiast otwieramy swoje drzwi dla odwiedzających i zapraszamy na dzień otwarty w Radiu Wrocław. 

Złoty Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej:

  • Iwona Rudnik
  • Ludwik Kuna
  • Bogdan Sroga
  • Eugeniusz Praczyk
  • Krzysztof Praczyk

Srebrny Medal za Długoletnią Służbę przyznany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej:

  • Elżbieta Maszka
  • Jan Gil
  • Rajmund Miszczuk
  • Krzysztof Znamirowski
  • Marek Zoglowek

Odznaka honorowa "Zasłużony dla Kultury Polskiej" przyznana przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu:

  • Monika Jaworska
  • Ewa Miszczuk
  • Andrzej Andrzejewski
  • Lesław Mordarski
  • Mariusz Huszno
  • Wojciech Chwiołka
  • Jerzy Węgrzyn
  • Marek Waligóra



REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Stały słuchacz radia
2021-10-15 19:43:07
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: 1
Serdecznie pozdrawiamy, wraz moją żoneczką, Panią Małgorzatę Majeran - Kokot.
~LKK
2021-10-10 07:15:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Pisowskie Radio Wrocław. Naprawdę dziwię się tym dziennikarzom, a może po prostu propagandystom, że przyjęli te ,,odznaczenia’’. Skończy się piso-PRL, skończy się dla nich praca.
~Szamillo
2021-10-05 21:17:26
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Sam nie wiem jakim cudem internety mnie tu zaprowadziły, ale... paczam, paczam, a tu same znajome i jakże sympatyczne mordki! Gratuluję wytrwałości w znoju - muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się wspomina owe czasy kolorowe, gdy miałem okazję z Wami pracować. To była niezła szkoła życia dla młodego farfocla, ale za to zaliczona wśród dobrych ludzi. Gratuluję nagród i mam nadzieję, że jakiś obecny Prezio wysupła z rękawa budżetu adekwatny bonusik finansowy, gdyż prócz oczywistego prestiżu pierś zdobiących medali od święta, masełko do chleba w dzień powszedni też chyba zawsze to miło mieć za co kupić. Życzę więc satysfakcji z pracy, współpracy oraz wyników radiowych jak i własnych - życiowo-zawodowo-finansowych. Serdeczne pozdro! p.s. no i pamiętajcie tylko, żeby srogo je*ać zawistników, konfidentów, malkontentów oraz zwykłych ludzkich smutasów, co to odbierają ludziom energię... Wy (jak mawialiby pewnie u mnie na dzielni, gdyby nie to, że zwykle bełkoczą) "miejcie jom i ziońcie niom!" :)
~Art Woj
2021-09-29 22:42:23
z adresu IP: (92.40.xxx.xxx)
Ocena: -6
Moim nieskromnym zdaniem Radio Wrocław to najlepsze Radio w Polsce. Mądre, ciekawe, zaangażowane. Można słuchać, można nie lubić, ale zdecydowanie najlepsze. Wyciszam muzykę głównego nurtu Radia Wrocław, bo jej nienawidzę, ale powracam do audycji po skończeniu się "ótforó". Radio prezentuje też muzykę wysokich lotów, tę cenię i lubię. Radio Wrocław jest jedynym Radiem, które może spowodować, że wstając do pracy o 4:45, słucham Go do 6:00 (internet)... To zdecydowanie niezdrowy nawyk, ale ja go uwielbiam. Bardzo Wam dziękuję :)
~Lenin
2021-09-29 01:40:38
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 5
wiecznie żywy :)
~Malgorzata
2021-09-26 20:47:12
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -5
Gratulacje
~kicker
2021-09-25 11:29:06
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: -1
Gratulacje
~Albert
2021-09-25 07:03:57
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 1
Krytyka tak ale bez złośliwości. Słucham PRW codziennie w samochodzie i wg mojej opinii to ZDECYDOWANIE najlepsze radio dostępne w naszym regionie. Kiedyś było średnie a nawet słabe ale od kilku lat zrobiło największy postęp i jest naprawdę bardzo dobre.
~kit i farsa
2021-09-25 03:05:52
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 6
najwierniejsze psy liżą w tym czasie stopy mazurkowi bez orderów
~Złośliwiec
2021-09-24 21:46:13
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 9
W końcu jakby nie było jesteście nadawcą publicznym, to dziwne by było, gdyby Wasz prezydent Was nie wspierał:)