75 lat Radia Wrocław: Koncert Anny Wyszkoni [ZOBACZ]

el | Utworzono: 2021-09-25 18:31 | Zmodyfikowano: 2021-09-25 18:33
A|A|A

fot. R. Bugajski

Sobotnie wydarzenie w Sali Koncertowej Radia Wrocław było częścią jubileuszowej trasy koncertowej artystki, która podsumowuje jej ćwierć wieku działalności na scenie. Nie zabrakło największych przebojów: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Nie chcę cię obchodzić”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie”, „Oczy szeroko zamknięte”. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z najlepszych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

ZOBACZ TAKŻE: 75 lat Radia Wrocław: Koncert Krzysztofa Zalewskiego [ZOBACZ]

Publiczność aktywnie brała udział w koncercie Anny Wyszkoni:

Widownia była zachwycona:

Ci, którzy bawili się z nami na jubileuszowych koncertach składali nam także urodzinowe życzenia:

Muzyka, lokalne wiadomości i radio blisko ludzi – za to cenicie nas najbardziej:

Poniżej fotorelacja z koncertu Anny Wyszkoni:

Zdjęcia zrobione tuż przed rozpoczęciem koncertu:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ewa
2021-10-01 16:20:39
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pani Ania jakoś do siebie niepodobna....a taka ładna, delikatna kobieta była
~Ania
2021-09-26 15:45:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Piękny koncert!!! Cudowna zabawa. 100 lat życzę Wam Radio Wrocław dziękuję że jesteście.
~Fan
2021-09-26 10:59:46
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 1
Piękny koncert! Świetna firma Ani Wyszkoni wraz z zespołem! A Marek Raduli przeżywa drugą młodość! No i Patrycjusz...klasa! Życzę Państwu kolejnych 75 lat!
~Naprawdę?
2021-09-26 10:28:23
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: -5
Radio jest dumne, że z tych 75 lat przez 4 dekady było tubą PZPR?
~Andrzej 64
2021-09-26 10:21:54
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo dziękujemy trwajcie jak najdłużej
~Radio Wrocław
2021-09-26 08:56:05
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jest chyba ostatnia stacja gdzie nie czuć że polityka wchodzi że są naciski z jakieś strony. Czasem myślę że wręcz stoicie na uboczu. Najważniejszy dla was jest Dolny Śląsk i Wrocław by przekazać informacje dla mieszkańców.
~Kolaborant WHO i drużyny
2021-09-26 01:08:57
z adresu IP: (46.77.xxx.xxx)
Ocena: -3
pracy socjalistycznej, sięga heil
~Julia z Lubania
2021-09-25 23:32:50
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
100 lat Radio Wrocław! dziękujemy za wzruszający koncert Ani Wyszkoni.Życzymy wielu sukcesów i wiernych słuchaczy.
~Nick
2021-09-25 23:12:04
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 1
Radio Wrocław - Od której strony jutro najlepiej się udać? Od ul.Karkonkskiej czy od Parkingu od ul. Żołnierskiej?
~ted
2021-09-25 21:52:40
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 2
przepiękny koncert bardzo dziękuję