Plakat – reklama trudna do przeoczenia

Radio Wrocław | Utworzono: 2021-10-05 16:24 | Zmodyfikowano: 2021-10-05 16:25
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Gdzie wydrukować plakat?

Jeśli chcesz wydrukować plakat, który będzie rzucać się w oczy i każdy go zauważy, warto polecić internetową drukarnię JKB Print. Świadczy ona druk plakatów w formatach od A3 po B0. Wykorzystywana jest do tego technologia solwentowa na papierze satynowym, co zapewnia dużą trwałość plakatu i jego wysoki poziom odporności na warunki atmosferyczne.

JKB Print to firma poligraficzna działająca internetowo, dlatego zamówienia przyjmowane są wyłącznie online. Na stronie drukarni w dziale plakatów znajdziesz formularz, pozwalający na wybór formatu oraz grubości papieru. Pozwala Ci to dopasować parametry do oczekiwań i osiągnąć zadowalający efekt. Dlatego gdy powierzasz druk plakatów firmie JKB Print, masz pewność uzyskania dokładnie takiego plakatu, jakiego oczekujesz.


Dlaczego warto wydrukować plakat?

Plakat to świetny sposób, aby przekazać zarówno treść, jak i obraz. Możesz umieścić na nim przyciągającą wzrok grafikę korespondującą z tym, co chcesz przekazać. Dużymi literami umieść największe atrakcje Twej oferty – chcąc nie chcąc każda osoba widząca plakat od razu będzie wiedziała, co oferuje Twoja firma! Wyeksponowanie nazwy pozwoli na umocnienie świadomości marki oraz budowanie jej zasięgu. I dotyczy to każdego plakatu Twojej firmy – im ich więcej, tym bardziej potęguje się efekt.


Druk plakatów – szybko i w trakcyjnej cenie

Zaletą drukarni internetowej JKB Print jest także szybkość działania – możesz złożyć zamówienie w dowolnej chwili. Przyjmowane są przez cały tydzień, 24 godziny na dobę. Co istotne – w ich cenę jest wliczony także koszt przesyłki kurierem w miejsce, które wskażesz. Wszystkie plakaty pakowane są w sposób skutecznie zabezpieczający je przed jakimikolwiek uszkodzeniami podczas transportu.

Druk plakatów w JKB Print to wygoda, szybki czas realizacji oraz niewielkie nakłady finansowe. W zamian za nie otrzymujesz możliwość przedstawienia swojej firmy szerokiemu gronu odbiorców! Zamów plakaty już dzisiaj!

REKLAMA
Reklama