Dwaj młodzi gracze na dłużej w piłkarskim Śląsku

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2021-12-17 07:20 | Zmodyfikowano: 2021-12-17 07:20
A|A|A

Michalski w poprzednim sezonie był ważnym zawodnikiem w zespole juniorów starszych, który wywalczył brązowy medal w Centralnej Lidze Juniorów. Wystąpił w szesnastu spotkaniach i grając na pozycji środkowego obrońcy zdobył aż pięć bramek.

W obecnych rozgrywkach 17-letni Michalski w rundzie jesiennej zagrał w dziewiętnastu meczach drugoligowych rezerw Śląska. 

O rok starszy od Michalskiego Ryszard Jakubiak to zawodnik, który z kolei dobrze odnajduje się na wielu pozycjach w formacji ofensywnej. W sezonie 2020/2021 wystąpił w 27 spotkaniach zespołu U18, w których ośmiokrotnie wpisywał się na listę strzelców i zaliczył jedną asystę, przyczyniając się tym samym do zdobycia brązowego medalu Centralnej Ligi Juniorów.

W obecnym sezonie utalentowany zawodnik ma za sobą udaną rundę jesienną, podczas której strzelił osiem goli w jedenastu spotkaniach. Szczególnie imponujący był mecz z UKS-em SMS-em Łódź, w którym zdobył cztery bramki. Jakubiak dwukrotnie pojawiał się też na murawie w zespole drugoligowych rezerw Śląska.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama