Świąteczny czas to doskonały moment na przekazanie bliskim zaproszeń ślubnych — zobacz, na jakie się zdecydować

Radio Wrocław | Utworzono: 2021-12-27 14:50 | Zmodyfikowano: 2021-12-27 14:52
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Zaproszenia ślubne dla rodziców – jakie wybrać?

Rodzice to wyjątkowi goście, których zapewne będziecie chcieli odpowiednio uhonorować. Zapewne pomagają wam w przygotowaniach i pierwsi wiedzieli o zaręczynach. Jednak ślubny savoir-vivre wymaga wystosowania do nich oddzielnego i wyjątkowego zaproszenia ślubnego, na przykład takiego, jakie ma w swojej ofercie sklep artMA.pl.

Jednym z pomysłów jest unikalne zaproszenie na ślub dla rodziców w formie grawerowanego pudełeczka zrobionego z drewna. W środku możecie umieścić tradycyjne wybrane przez siebie koperty z informacjami o ślubie i weselu. Pamiętajcie, by wybrać do tego stosowną chwilę. Rodziców warto zaprosić w pierwszej kolejności i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.

Drewniane pudełko — zaproszenie ślubne — dla rodziców


Wybór motywu zaproszeń ślubnych – boho

Niezmiennie to właśnie styl bohemian króluje wśród motywów przewodnich polskich uroczystości ślubnych i weselnych. Charakteryzuje się zwiewnością, wykorzystaniem naturalnych materiałów i mnóstwem kwiatów. Szczególnie te polne bardzo łatwo zauważyć w zaproszeniach ślubnych boho.
Jeśli planujecie ślub w plenerze, takie zaproszenia ślubne dla rodziców i gości weselnych będą świetnym pomysłem. Ale nie tylko w takich okolicznościach.


Zaproszenia ślubne granatowe – elegancki styl i klasyka

Jeżeli boho nie jest waszym ulubionym trendem, a raczej cenicie sobie kunszt i elegancję, postawcie na zaproszenia ślubne granatowe. Od zawsze kojarzyły się z wysublimowaniem, stylem glamour i podniosłą atmosferą uroczystości. Nie przeszkadza to jednak w wyborze tego koloru jako przewodniego do imprez w stylu skandynawskim czy polskich tradycyjnych weselach.

 Granatowe zaproszenie ślubne

Granat i jego odcienie pięknie wkomponują się w klasyczne upodobania pary młodej i zaproszonych gości. Podkreślą nastrój i jednocześnie będą stanowić bardzo dobry sposób uhonorowania zaproszonych bliskich.


Zaproszenia ślubne ręcznie robione – oryginalne motywy

A może jesteście na tyle zdystansowaną parą, że postawicie na ręcznie malowane zaproszenia ślubne? Nic nie stoi na przeszkodzie, by do zaproszeń dołożyć nieco humoru i luzu. Przecież to wasz dzień i wy decydujecie, w jakim stylu odbędzie się cała uroczystość i zabawa.
Możecie postawić na śmieszne motywy zakochanych nowożeńców, którzy spędzają ze sobą beztroskie chwile. Jeśli dodatkowo planujecie nieco luźniejszy i humorystyczny charakter samej uroczystości weselnej, takie zaproszenia będą świetnie współgrać z całością. Pamiętajcie jednak, by nie przesadzać z humorem, bo goście chcą nie tylko się bawić, ale też być przez was docenieni.


Kiedy zamawiać zaproszenia na wesele?

Pary młode zwykle wybierają swoje zaproszenia na kilka miesięcy przed ślubem. To dobry czas na realizację zamówienia przez drukarnię i zorganizowanie logistyki wysyłki i wręczania zaproszeń. Nawet jeśli planujecie niewielkie wesele, pamiętajcie, że z zapraszanie gości na pewno zajmie wam sporo czasu. Dlatego nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę. Zaproszenia ślubne są waszą wizytówką i pokazują, jak traktujecie swoich gości.

REKLAMA
Reklama