Czy warto zamówić zakupy z dostawą do domu?

Radio Wrocław | Utworzono: 2021-12-27 15:46 | Zmodyfikowano: 2021-12-27 15:47
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Coraz więcej osób korzysta z supermarketów online. Zakupy z dostawą do domu to bardzo komfortowa propozycja dla każdego z nas. Takie rozwiązanie stanowi świetną alternatywę dla wizyt w sklepach stacjonarnych.


Dlaczego warto zamówić zakupy z dostawą do domu?

Zakupy z dostawą do domu wygodna propozycja, z której korzystamy coraz częściej. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, czy zakupy spożywcze online to dobry wybór dla Ciebie, warto zastanowić się nad zaletami takiego rozwiązania. Jednym z niezaprzeczalnych plusów korzystania z supermarketów online jest oszczędność czasu, który zostałby poświęcony na dojazd i powrót ze sklepu stacjonarnego. Produkty zamówione przez internet zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi, co oznacza brak konieczności dźwigania ciężkich siatek z zakupami. Kolejną zaletą zakupów online jest to, że możesz je zrobić w zaciszu własnego domu. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób chorych, niepełnosprawnych i opiekujących się małymi dziećmi, a także tych, które nie posiadają samochodu. Korzystając z internetowego supermarketu, możesz również zaoszczędzić pieniądze – w sklepach online bardzo często można liczyć na atrakcyjne ceny produktów i świetne promocje. Robiąc zakupy w supermarkecie internetowym możesz też na bieżąco kontrolować stan koszyka, porównać ceny i lepiej przemyśleć każdy zakup. W ten sposób łatwiej jest uniknąć impulsywnego kupowania niepotrzebnych produktów. Dużym plusem sklepów online jest także szeroki asortyment – w internetowym supermarkecie często można znaleźć nawet produkty, które są trudno dostępne u sprzedawców stacjonarnych (m.in. produkty Bio, Vege czy Vegan). Supermarket internetowy to również bezpieczne rozwiązanie, które pozwala uniknąć dużych skupisk ludzi – ma to szczególne znaczenie w dobie pandemii COVID-19. Zaletą zakupów online jest także to, że możesz je zrobić kiedy tylko zechcesz - nawet w niedziele niehandlowe.


Zakupy spożywcze online - kto może z nich skorzystać?

Zakupy online to świetna propozycja dla każdego. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić cenny czas, uniknąć dźwigania ciężkich produktów i kupić potrzebne artykuły w dobrych cenach. Na zakupach z dostawą do domu mogą szczególnie skorzystać:

   • Osoby starsze, schorowane i niepełnosprawne, dla których wyjście do sklepu stacjonarnego często jest bardzo dużym obciążeniem;
   • Mamy z małymi dziećmi, które nie mają możliwości zrobienia spokojnych zakupów w sklepie stacjonarnym;
   • Osoby zapracowane, które nie mają czasu na tradycyjne zakupy;
   • Osoby, które nie mają samochodu i nie chcą lub nie mogą dźwigać ciężkich siatek z zakupami;
   • Osoby, które cenią sobie czas i chcą zrobić wygodne zakupy bez wychodzenia z domu.


Jakie produkty możemy kupić w supermarkecie online?

Supermarkety internetowe to miejsca, w których dostępny jest szeroki asortyment różnych produktów spożywczych. Możesz tam kupić dokładnie takie same produkty jak w sklepach stacjonarnych. W ofercie internetowych sklepów spożywczych znajdziesz takie artykuły jak m.in. pieczywo, nabiał, owoce, warzywa, słodycze, napoje i wiele innych produktów. W supermarkecie online kupisz również kosmetyki i chemię gospodarczą. 


Na co zwrócić uwagę, zanim kupimy produkty spożywcze online?

Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego supermarketu online, warto przyjrzeć się kilku istotnym aspektom. Oto najważniejsze kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze internetowego sklepu spożywczego:

   • Szeroka oferta dostępnych produktów - warto zdecydować się na wybór sklepu, który posiada w ofercie bogaty i zróżnicowany asortyment. W takim miejscu z pewnością znajdziesz wszystkie potrzebne produkty.
   • Wysoka jakość dostępnych produktów - supermarket powinien oferować zawsze świeże, najwyższej jakości artykuły spożywcze. Trzeba też zwrócić uwagę na warunki transportu zamówionego towaru. Warto skorzystać z oferty supermarketu internetowego Frisco, który dostarcza zakupy specjalnym Frisco Vanem na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Katowic i Trójmiasta.
   • Formy płatności - w większości sklepów można opłacić zamówienie za pomocą szybkich płatności (PayU, karta płatnicza) lub zapłacić za towar przy odbiorze dostawy. 
   • Miła i pomocna obsługa - jeżeli potrzebujesz pomocy dotyczącej zakupów, fachowa obsługa supermarketu online powinna udzielić Ci niezbędnego wsparcia.
   • Szybka dostawa - niektóre sklepy oferują dostawę zamówionych produktów nawet tego samego dnia. W supermarkecie internetowym Frisco.pl możesz liczyć na dostawę siedem dni w tygodniu, w godzinach 6:00-23:00.
   • Możliwość szybkiego zamówienia online - np. za pośrednictwem aplikacji Glovo.
   • Koszt dostawy - warto dowiedzieć się, czy wybrany supermarket oferuje opcję darmowej dostawy zamówionych produktów. 

Zakupy spożywcze z dostawą do domu to świetne rozwiązanie dla każdego. Kupując produkty w supermarkecie online można zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć dźwigania ciężkich siatek. Zanim zdecydujesz się na zrobienie zakupów przez internet, warto znaleźć odpowiedni sklep, który oferuje szeroki asortyment, świeże produkty i szybką dostawę zamówienia.

 

REKLAMA
Reklama