MacBooki - pomysł na lepsze jutro

Radio Wrocław | Utworzono: 2021-12-30 14:53 | Zmodyfikowano: 2021-12-30 14:53
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Macbooki od Apple'a - gdzie szukać najlepszych propozycji?

Jeśli do końca nie wiemy, co zyskamy kupując MacBook Pro albo MacBooka Air, to koniecznie powinniśmy zajrzeć do Internetu, by tam zdobyć odrobinę dodatkowej wiedzy. Macbooki są często omawiane na różnego rodzaju blogach, vlogach oraz w specjalistycznych artykułach dzięki którym dowiemy się, czy mają one dysk SSD czy też procesor Intel Core, czy może jednak dysk HDD. Im więcej będziemy wiedzieć, tym chętniej nabędziemy np. MacBook Pro, gdyż ten komputer przenośny może naprawdę mile zaskoczyć swojego posiadacza. Jeśli więc interesują takie rozwiązania jak laptop MacBook Pro M1 16GB to koniecznie powinniśmy je znaleźć w dobrze zaopatrzonym sklepie z komputerami online. Z pewnością dobrym wyborem będzie tutaj wirtualna wizyta na stronie: https://www.neonet.pl/komputery/laptopy.html. Sklep NEONET ma w swojej ofercie liczne komputery, takie jak MacBook Pro w atrakcyjnych cenach, które zaczynają się od niecałych czterech tysięcy złotych. Najdroższe modele tych komputerów można kupić za dwadzieścia pięć tysięcy złotych, a więc każdy znajdzie na ich wirtualnych półkach coś dla siebie.


Laptop Apple - zakup na długie lata

Zaletą zakupu MacBooka w wyżej wymienionym sklepie jest także fakt, że można go nabyć w korzystnych ratach, które są oprocentowane w systemie "zero procent". Oznacza to więc, że za MacBooka Pro wyposażonego w procesor Intel Core, dysk SSD i procesor graficzny Intel Iris zapłacimy dokładnie tyle, ile zobaczymy w witrynie internetowej sklepu. Obecnie w ich ofercie znajduje się aż dwadzieścia osiem MacBooków różnego typu. Możemy więc tutaj sięgnąć po modele zaopatrzone w ekran dotykowy, Touch ID, czy też takie, w których jest podświetlana klawiatura. Oczywiście najważniejsze będą tutaj takie aspekty, jak przekątna ekranu, pojemny dysk SSD, procesor graficzny Intel Iris Plus, wydajna bateria, czy też model karty graficznej. Z pewnością nie ma więc sensu inwestycja w MacBooka jeśli ma nam on służyć tylko i wyłącznie do przeglądania Internetu, czy też pisania tekstów. Te komputery zostały stworzone do poważniejszych zadań, dlatego bardzo często sięgają po nie osoby zajmujące się profesjonalnie grafiką komputerową, czy też obróbką filmów, itp.


MacBook Pro a może jednak MacBook Air - możliwości, z których można skorzystać

MacBook z pewnością sprawdzi się jako komputer do pracy biurowej, czy też do sprzęt do poważniejszych zadań. Z pewnością warto więc będzie sięgnąć tutaj po modele MacBooków z procesorem M1, który jest dedykowany właśnie produktom firmy Apple. Laptopy Apple'a mają także bardzo dobre ekrany, wyposażone w technologię Retina, dzięki którym nawet zwykłe przeglądanie Internetu nabiera właściwych barw. Retina sprawdza się także podczas obróbki zdjęć, filmów, prac plastycznych, grafiki komputerowej, itp. Ta udoskonalona wersja jest więc chętnie wybierana przez osoby zajmujące się tego typu działalnością na co dzień. Każdy laptop Apple jest więc wart swojej ceny. Produkt dostępny online w wyżej wymienionym sklepie może mieć także potężny dysk SSD. Pojemność dysku może wynosić nawet jeden terabajt, choć można oczywiście nabyć laptopy z dyskiem 256GB czy też 512GB. W przypadku pamięci operacyjnej warto sięgać po te, które dysponują przynajmniej 16GB RAM, zwłaszcza jeśli liczymy na płynne działanie takich rozwiązań jak Intel Iris Plus. Apple w swoich komputerach dba także o dobre poziomy ładowania baterii. Oznacza to więc, że na jego laptopach można spokojnie polegać np. przez dwadzieścia godzin. MacBooka Apple M1 albo Apple M1 Pro bez trudu wykorzystamy do profesjonalnego montażu wideo. Warto także wykorzystywać dodatkowe możliwości tych laptopów, jakie możemy uzyskać używając takich urządzeń, jak gładzik force, który ułatwi nam wyszukiwanie adresów, czy też miejsc na mapie oraz wiele innych rzeczy. Apple pozwala nam także na wybór koloru obudowy laptopa, choć propozycji kolorystycznych nie ma zbyt wiele. Warto tu jednak sięgnąć po taki produkt Apple, który i w tym aspekcie nas zadowoli. Apple MacBook będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę - co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

REKLAMA
Reklama