Sparingowa wygrana szczypiornistów Chrobrego

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-01-14 21:32

Początek meczu był bardzo wyrównany. Oba zespoły trafiały bramkę za bramką. W 9 minucie Chrobry zaczął jednak powiększać swoją przewagę i po kilku minutach prowadził już czterema trafieniami. Goście jednak szybko poprawili swoją skuteczność i odrobili starty. Na przerwę drużyny schodziły do szatni przy wyniku 17:17, co zapowiadało emocjonującą drugą część spotkania.

Pierwsze minuty drugiej połowy to również wyrównana walka, ale ostatnie 15 minut należało już zdecydowanie do gospodarzy którzy zdobywając nawet trzybramkowe prowadzenie, nie zamierzali już go oddać. Goście walczył o odrobienie strat, ale można powiedzieć, że w tych ostatnich minutach niewiele im wychodziło. Mecz zakończył się wynikiem 34:31.

Chrobry Głogów – SKKP Handball Brno 34:31 (17:17)

Chrobry: Stachera, Dereviankin, Klupś – Krzywicki 1, Grabowski 2, Reszczyński, Warmijak, Klinger 1, Orpik 3, Jamioł 6, Krzysztofik 4, Matuszak 3, Otrezov 4, Styrcz 1, Włoskiewicz 4, Paterek 2, Skiba 3