Centrostal - Gwardia 3:1: Znów bez punktów

| Utworzono: 2010-12-19 22:08 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot.K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

Gwardia wciąż bez ligowego zwycięstwa. W Bydgoszczy zespół Rafała Błaszczyka, podobnie jak w dwóch pierwszych kolejkach, wygrał zaledwie seta. Drużynie nie pomógł powrót do składu Katarzyny Mroczkowskiej i Dominiki Sobolskiej.
Kapitan zespołu rozpoczęła mecz w wyjściowym składzie. Dość niespodziewanie, bo wróciła do gry po bardzo długiej przerwie, a na parkiecie pojawiła się w miejsce Moniki Czypiruk, która była najlepszą zawodniczką Gwardii w starciu z MKS-em i Budowlanymi. W Bydgoszczy po raz drugi zabrakło Anny Witczak, która doznała kontuzji przed tygodniem.
Starcie z Centrostalem było zacięte. Wrocławianki znów momentami grały bardzo dobrze. Ale co z tego. Trzeci raz wygrały zaledwie seta i choć widać w drużynie potencjał, to brakuje punktów. Zero na koncie po trzech kolejkach to wynik poniżej oczekiwań. A już w środę do Wrocławia przyjedzie świetny beniaminek z Sopotu.
Centrostal Bydgoszcz - Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:20, 19:25, 25:17, 25:21)
Centrostal: Spicer, Naczk, Polak, Mróz, Kuligowska, Leys, Kuehn-Jarek (libero) oraz Kowalkowska, Zielińska, Savochkina.
Gwardia: Wołosz, Mroczkowska, Tokarska, Efimienko, Jaszewska, Barańska, Krzos (libero) oraz Czypiruk, M. Sobolska, D. Sobolska, Matyjaszek.
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama