Szlagier dla CCC. Gorzów pokonany

| Utworzono: 2010-12-22 21:39 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. K&M Ziółkowscy/foto.ziolo.eu

To był udany rewanż za klęskę w Gorzowie w pierwszej rundzie. CCC zagrało świetnie, a spotkanie śmiało można uznać za godne ligowego szlagieru. Polkowiczanki dzięki zwycięstwu wyprzedziły akademiczki w tabeli i są już na drugim miejscu.

Mecz był niezwykle wyrównany, a pierwszych minutach bardzo nerwowy. Oba zespoły popełniały sporo prostych strat, choć często były one wymuszone twardą defensywą. Początkowo CCC nie radziło sobie z Agnieszką Sobel, ale za to bardzo dobrze grała Joanna Walich.

Przełom polkowiczanek nastąpił w drugiej kwarcie. Ciężar gry wzięła na siebie Sharnee Zoll, od której zaczynały się wszystkie akcje. A kiedy była taka potrzeba Amerykanka zdobywała również punkty. Bez kompleksów zaprezentowała się Małgorzata Babicka, która trafiła dwukrotnie za trzy punkty i dzięki wsparciu Amishy Carter CCC odskoczyło na 10 punktów.

Przewagi długo nie udało się utrzymać, bo w trzeciej kwarcie "Pomarańczowe" nie radziły sobie zupełnie z Samanthą Richards i Jeleną Leuczanką. Rywalki odrobiły straty, ale w czwartej kwarcie znów górą było CCC. Punkty zdobywały Zoll i Natalia Trofimova, a przewaga rosła w oczach. Gorzowiankom udało się jeszcze zbliżyć w końcówce, ale wygrać nie były już w stanie.

CCC Polkowice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 65:61 (19:16, 22:15, 14:19, 10:11)

CCC Polkowice - Amisha Carter 14, Małgorzata Babicka 10, Sharnee Zoll 9, Joanna Walich 9, Justyna Jeziorna 9, Natalia Trofimowa 8, Valerija Musina 4, Agnieszka Majewska 2.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Samantha Richards 15, Jelena Leuczanka 13, Agnieszka Skobel 12, Izabela Piekarska 11, Johanna Leedham 10, Justyna Żurowska 0, Kalana Green 0, Katarzyna Dźwigalska 0, Agnieszka Kaczmarczyk 0

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama