Streetbeat uruchamia rekrutację i rozbudowuje wrocławskie biuro

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-03-24 10:24 | Zmodyfikowano: 2022-03-24 10:25
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Streetbeat
, bezpłatna aplikacja do inwestowania i handlu akcjami oraz kryptowalutami z własnym rynkiem profesjonalnych strategii inwestycyjnych, ogłosiła dziś plany podwojenia w tym roku wielkości swojej działalności w Polsce, aby wesprzeć swój globalny rozwój. Streetbeat, który niedawno pozyskał 10 milionów dolarów z rundy inwestycyjnej, stworzył rynek strategii inwestycyjnych, który daje każdemu użytkownikowi spersonalizowaną listę rekomendacji w oparciu o jego zainteresowania i profil ryzyka. Ponad 35 000 inwestorów zarejestrowało się na platformie podczas 30-dniowego prywatnego uruchomienia wersji beta, a firma zrealizowała 125 000 zleceń handlowych w pierwszym tygodniu.

Damián Scavo, dyrektor generalny Streetbeat, mówi: „Jesteśmy globalną firmą z korzeniami w Dolinie Krzemowej i szukamy ludzi, którzy chcą dołączyć do firmy, która już teraz przekracza oczekiwania. Firmę zbudowaliśmy z pasji i poszukujemy osób z wysokimi umiejętnościami technicznymi, które podzielają nasze zaangażowanie w zmianę oblicza inwestowania. Chętnie pomożemy Ukraińcom, Białorusinom i Rosjanom, którzy przeprowadzają się do Polski i potrzebują wiz oraz zakwaterowania, dołączyć do naszego zespołu we Wrocławiu.


Poszukujemy osób na stanowiska (rekrutacja trwa na portalu Linkedin):

   • Senior Mobile Developer
   • Senior Backend Developer
   • Fintech Customer Service Analyst
   • Senior Recruiter
   • Office Administrator

CTO Streetbeat Maciej Donajski dodaje: „To wyjątkowa okazja dla specjalistów technicznych w Polsce, aby stać się częścią globalnej rewolucji w branży fintech. Możliwości dla inżynierów i programistów w Polsce jest wiele, ale my oferujemy coś wyjątkowego. Nie szukamy tylko ekspertów: szukamy wizjonerów”.

Streetbeat przyciąga szerokie grono inwestorów dzięki połączeniu prostego handlu online z robo-doradcą, który realizuje zaawansowane strategie inwestycyjne oparte na danych dostarczanych przez sprawdzonych profesjonalistów. Platforma wystartowała z dwiema strategiami i będzie wprowadzać kolejne, w tym kryptowaluty, ETF i inne. Streetbeat demokratyzuje strategie oparte na danych, jednocześnie zmniejszając przepaść technologiczną i informacyjną, która istnieje między przeciętnym inwestorem a Wall Street.

REKLAMA
Reklama