Pozytywni - spektakl teatralny

GN, RW | Utworzono: 2022-04-19 11:00 | Zmodyfikowano: 2022-09-13 11:25
Pozytywni - spektakl teatralny - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

POZYTYWNI to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Magdalena Boczarska, Olga Bołądź/Hanna Konarowska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz reżyser: Krzysztof Czeczot i autor sztuki Cezary Harasimowicz.

POZYTYWNI to kultowy już spektakl grany przy nadkompletach publiczności nie tylko na deskach warszawskiego Teatru IMKA ale i w całej Polsce. Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco... Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA - geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ - arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! - korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

- Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego - co warto podkreślić - pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas - mówi Krzysztof Czeczot, reżyser.

OBSADA:

EWA - Magdalena BOCZARSKA/Grażyna WOLSZCZAK

ANNA - Olga BOŁĄDŹ/Hanna KONAROWSKA

JAN - Janusz CHABIOR

MICHAŁ - Łukasz SIMLAT

SCENARIUSZ: Cezary HARASIMOWICZ

REŻYSERIA: Krzysztof CZECZOT

 

BILETY:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/76116/Wroc%C5%82aw/Pozytywni/

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/76117/Wroc%C5%82aw/Pozytywni/

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.