Tramwaj poświęcony Obrońcom Ukrainy wyjedzie na ulice Wrocławia

Joanna Jaros, WK | Utworzono: 2022-05-20 17:28 | Zmodyfikowano: 2022-05-20 17:28
A|A|A

fot. Facebook/ Krzysztof Balawejder

Nie możemy zapominać, że tam na Ukrainie ciągle trwa wojna, mówi prezes MPK Krzysztof Balawejder:

Pomysł podoba się konsulowi generalnemu Ukrainy Jurijowi Tokarowi, bowiem o wojnie nie można zapominać:

Tramwaj marki Moderus będzie oklejony kolorami ukraińskiej flagi. Ma kursować na wszystkich liniach w mieście.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Troskar
2022-05-21 16:21:21
z adresu IP: (93.181.xxx.xxx)
Ocena: 9
Prezydent miasta na długo przed wojną (można sobie sprawdzić) mówił że Ukraina zawsze była obecna we Wrocławiu. Teraz Wrocław to juz chyba Ukraina.
~Gieroj
2022-05-21 12:21:28
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 11
Proponuję nadać tramwajowi imię Stiepek na cześć bohatera narodowego Ukraińców
~Wstydzcie sie RW!
2022-05-21 09:48:06
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 17
Bezczelnosc wladz siegnela zenitu! A kiedy "Radio" Wrocław zdejmie ukrainska flage ze strony?toz to obled macie u mnie "0" szacunku za te akcje w swieto narofowe Polski nie bylo Polskiej flagi Czy w 39 r z Polska gdy Niemcy byly agresorem tez byla taka dolidarnosc z Polakami!?
~Stefek
2022-05-21 08:59:52
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 18
Proponuje też tramwaj Stefana Bandery i UPA. Poziom umysłowego upadku naszego kraju poraża.
~WOŁYŃ - PAMIĘTAMY
2022-05-21 08:09:31
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 23
Czy po Wrocławiu będzie kursował tramwaj poświęcony "Ofiarom Rzezi Wołyńskiej"?
~Jeszcze im
2022-05-21 06:50:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
pałac kultury i nauki wybudujcie... We Wrocławiu wszystko możliwe, nawet rondo Owsiaka otworzyli niedawno.
~J23
2022-05-20 23:34:06
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 9
Pranie mózgów na „wojnę”. Przecież ponad 80% terytorium Ukrainy jest wolna od działań wojskowych, a walki toczą się głównie w rejonach, gdzie 50% ludności jest Rosjanami. Jugosławia i Czechosłowacja to twory, gdzie też żyły razem różne narody i te kraje dzisiaj są podzielone. A u nas promocja Ukrainy! Dajcie już spokój, tam w Donbasie wojna trwa od 2014 roku i Ukraińcy mordowali Rosjan. Oficjalnie jest ok. 14 tys. zabitych cywilów od ostrzałów wojsk ukraińskich. Wszystkie informacje dostępne, trzeba tylko wyłączyć TV i ruszyć mózg.
~Leon
2022-05-20 22:15:11
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 25
A dajcie już nam spokój, co? jak mamy zapomnieć skoro nic innego w mediach nie ma? Nie ma polskich problemów, nie ma polskich biednych, tylko w kółko Ukraina. Może warto zachowac jakies proporcje?
~Obłęd 19
2022-05-20 21:28:18
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 11
to był preludium