Oskar Pieknik z nowym kontraktem w Gwardii Wrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-07-05 08:46
A|A|A

fot. gwardiawroclaw.pl

Oskar Pieknik to wychowanek Gwardii Wrocław, który w 2020 roku dołączył do pierwszoligowego zespołu uzupełniając skład środkowych. Dzięki swojej ciężkiej pracy na treningach i dobrej postawie na krótkich zmianach zadaniowych młody środkowy pozostał w składzie seniorskiej drużyny również na sezon 2021/2022. Podobnie będzie również w nadchodzącej odsłonie TAURON 1.Ligi, gdzie Oskar Pieknik dołącza do Bartłomieja Zawalskiego, Mateusza Sacharewicza oraz Bartosza Cedzyńskiego.

- Poprzednie sezony dały mi doświadczenie oraz dużo umiejętności, dlatego nie zastanawiałem się długo nad podjęciem decyzji, czuję że we Wrocławiu się rozwijam. Moim celem na nadchodzące rozgrywki jest pokazanie czego się nauczyłem dotychczas oraz dalsze nabywanie doświadczenia i umiejętności – mówi Oskar Pieknik.

Oskar Piknik to kolejny siatkarz wrocławskiej Akademii, który będzie stanowił o sile pierwszoligowego zespołu, wcześniej kontrakt przedłużył Tytus Nowik. Młody środkowy stale podnosi swoje umiejętności będąc wsparciem dla seniorskiej drużyny, a także dla juniorów.

- Oskar jest bardzo ważnym elementem zarówno grup młodzieżowych jak pierwszoligowego zespołu. Oskar nie bez powodu już trzeci sezon związany jest z pierwszoligowym zespołem – widzimy w nim potencjał i mocno dopingujemy – życze mu i trzymam kciuki aby miał jak najwięcej szans ogrywania się w meczach seniorskiej Gwardii – mówi Dyrektor Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy, Mateusz Adamiak. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama