Kolejny kierowca psuje rogatki przy Buforowej [ZOBACZ FILM]

GN | Utworzono: 2022-07-20 12:30 | Zmodyfikowano: 2022-07-20 12:30
A|A|A

Wideo wysłane na adres Reakcji24 Radia Wrocław

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~w_u
2022-07-26 08:22:37
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 0
I co popsuł ? Bo ja widzę że rogatki działają poprawnie, co najwyżej porysowały mu auto
~Xato
2022-07-25 18:10:17
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chyba większość kierowców to daltoniści i krótkowidzący - kto im dał prawo jazdy?
~Lord
2022-07-24 03:53:37
z adresu IP: (37.130.xxx.xxx)
Ocena: 3
Trzeba być niezłym idiotą żeby w korku wjechać na przejazd bez możliwości opuszczenia go.
~Poznaniak
2022-07-23 10:02:29
z adresu IP: (46.250.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ewidetnie wjezdza na przejazd a pozniej dopiero sa sygnaly dzwiekowe i swietlne a przed nim korek.Wyzywanie tego kogos od idiotow to raczej objaw wlasnego idiotyzmu,napewno dzieki wideo bede wiedzial,ze jezeli bedzie taka sytuacja,to zaczekam az zrobi sie miejsce i dopiero pozniej wjade na przejazd.Oczywiscie,gdyby kazdy tak robil to ta ulica by byla totalnie zakorkowana.Napewno znajdzie sie tez taki ktory bedzie na mnie trabil (pewnie ci bezmozgi co wyzywaja tutaj kierowce od idiotow) ale coz,moje wlasne bezpieczenstwo,jest najwazniejsze
~M..
2022-07-21 19:17:22
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: -1
Idiota
~XDDD
2022-07-21 17:22:15
z adresu IP: (87.101.xxx.xxx)
Ocena: -4
Na nagraniu przecież widać, że światła zapalają się dopiero jak już delikwent przejechał przez rogatki.
~Janosik
2022-07-21 15:43:17
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 0
Wszyscy straszą tylko Policją i wysokimi mandatami, a może w tym miejscu powinni wybudować nasyp i pociągi powinny jeździć górą, oczywiście Polskie Linie Kolejowe jak zawsze zażydziły (brak kasy).
~Donosiciele sami
2022-07-21 14:18:45
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: 2
A to nie tak przypadkiem ze wystarczyłoby zlikwidować absurdalny buspas? Kto robił konsultacje społeczne w sprawie tak mało mądrze wykonanej całej przebudowy drogi ul Buforowej? Kto z Was nie mial wcześniej takiej sytuacji? Kto z Was gwarantuje że nie będzie mimowolnym uczestnikiem takiej sytuacji??
~Kierowca
2022-07-21 11:49:53
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 11
A wystarczyło zjechać na buspas...
~Gość
2022-07-20 22:50:02
z adresu IP: (2a00:f41:7012:d149:5058:x:x:x)
Ocena: 13
Co za absurd, przecież mógł zjechać na prawy bus pas od 7 boleści i nim pojechać do przodu, aby jak najszybciej opuścić przejazd. Trudno wtedy jest paragraf za niewłaściwą zmianę pasa i poruszanie się nim. Cofanie i jakieś manewry w obrębie przejazdu to najgłupsza decyzja, to naprawianie kolejnym błędem poprzedniego.
~Marcin Kunat
2022-07-20 22:42:11
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zachowanie kierującego skrajnie nie odpowiedzialne, mam nadzieje, iż funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu mają już dane sprawcy owego wykroczenia....
~fakt
2022-07-20 19:28:51
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
dlaczego zasłonięte tablice rejestracyjne? w łeb powinniście za to dostać nie ma takiego prawnego obowiązku
~Justin
2022-07-20 19:11:49
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
Nie 500 zł tylko 10 000 mandatu i wtedy się może nauczy i zabrać od razu prawko na kilka lat
~kierowca
2022-07-20 15:57:08
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 11
Przejazd, jest bezpieczny Tylko na glupote i lekcewazenia przepisow, nie ma lekarstwa... Wjechal na tory i czekal, niewiadomo na co? Przeciez mogl wczesnjej cofnac i stanac, w czerwonej strefie Ale wolal poczekac, az rogatki zaczna opadac i wjechac w nie "lekko"... Mandat 500 zl+dodatkowy kurs nauki jazdy, z egzaminem
~Abab
2022-07-20 15:13:26
z adresu IP: (2a00:f41:4826:3e88:f490:x:x:x)
Ocena: 0
Nie zepsul. Przeciez sie podniosly.
~Driver
2022-07-20 13:48:33
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 9
Wielu się czepia tego "kto dziś dostaje?" prawo jazdy. Ja zadałbym praktyczne i banalne pytania: "dlatego niektórzy wciąż posiądą uprawnienia?" oraz "dlatego ktoś, kto jest złym kierowcą przez dziesiątki lat/setki tysięcy kilometrów, musi mieć te uprawnienia?"
~Megi
2022-07-20 13:29:08
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 8
Kara powinna byc nie 500 zlktore sa g.. O warte tylko 5 tysi