ROR: Problemy ze snem po koronawirusie

Elżbieta Osowicz, d | Utworzono: 2022-08-02 11:27 | Zmodyfikowano: 2022-08-02 11:28
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Aby ocenić, jak poważne i trwałe jest to zaburzenie, należy wykonać nieinwazyjne badanie aktygrafem - urządzeniem, które mierzy czas aktywności oraz pozwala m.in. na analizę długości snu, liczby przebudzeń lub drzemek.

W programie prowadzonym przez 4. Wojskowy Szpital Kliniczny mogą wziąć udział osoby, które przechorowały COVID-19 (potwierdzony testem PCR lub testem antygenowym) i co najmniej od miesiąca mają zauważalne problemy ze snem. Ważne jest także, by czas od momentu wykonania dodatniego testu do przystąpienia do badania nie był krótszy niż trzy miesiące. Program jest dla pacjentów bezpłatny, finansuje go gmina Wrocław. Rejestracja prowadzona jest codziennie w godz. 9-11 pod nr telefonu 71 727 41 46.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Słuchacz
2022-08-05 16:54:26
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 4
Otumanianie ludzi covidem już nie działa na normalnych ludzi. Jedynie barany są podatne, uwierzą we wszystko.
~StopRozdawnictwu
2022-08-02 20:37:03
z adresu IP: (.xxx.xxx)
Ocena: 21
Ja nie śpię w nocy bo 40 procent moich oszczędności życia w przeciągu dwóch lat wyparowało wraz z PISflacją.
~Andrzej IQ64
2022-08-02 17:13:22
z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Covid to temat zastępczy, cała Polska od kilku dni żyje incydentem kałowym na basenie w Lwówku. ,,Incydent kałowy to nic innego, jak świadoma bądź też nieświadoma defekacja na terenie danego obiektu. Mówiąc o basenie będzie to zatem zwyczajne oddanie stolca do jednej z niecek wodnych, np. toru pływackiego czy wanny z jacuzzi. Zdarzenie to pomimo swojej oryginalności, generuje olbrzymie koszty dla właścicieli basenów i stwarza realne zagrożenie dla zdrowia. Zgodnie z prawem, sprawca tego niechlujnego incydentu może ponieść surowe konsekwencje prawne oraz finansowe.'' Portal Joblife
~Mieszkaniec
2022-08-02 16:37:08
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 16
Tak tak, teraz wszystko jest objawem. Katar - COVID, zmęczony - COVID, nie można spać - COVID, bolą plecy - COVID... Dajcie sobie już siana. Jak wczoraj zjadłem coś ostrego i kręciło mnie po kiszkach rano to też COVID????
~tomek
2022-08-02 13:57:16
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 15
Ja to spać nie mogę jak widzę ceny w sklepach i poziom mojej wypłaty zmniejszającej się za każdą nowelizacja Nowego Wału
~KOLpK
2022-08-02 12:58:41
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -2
Kiedy cała Polska żyje incydentem kałowym na basenie we Lwówku Śląskim próbuje się odwrócić naszą uwagę jakimś głupim covidem!
~Jestem wyszczepem
2022-08-02 11:43:34
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 6
po piątej edycji i czuję się jak młody ,,buk,, mam paszport Bande- r- amock 22