Drugi mecz towarzyski koszykarzy Śląska na remis

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2022-08-23 20:48 | Zmodyfikowano: 2022-08-23 20:48
Drugi mecz towarzyski koszykarzy Śląska na remis - fot. wks-slask.eu

Pierwsze 10 minut upłynęło pod znakiem sporej liczby fauli i rzutów wolnych. Rywal zaczął bardzo dobrze, jednak Śląsk szybko się obudził i był w stanie dotrzymać kroku, a w końcówce objąć prowadzenie.

W drugiej odsłonie powtórzył się scenariusz, jak w w pierwszej kwarcie. Mocny początek rywala i lepsza końcówka w wykonaniu Śląska, który odrobił straty i schodził na przerwę prowadząc 51:50.

W trzeciej kwarcie dominowała szarpana gra. Raz jedni, raz drudzy mieli dobre serie, ale Śląsk powiększył przewagę i prowadził 77:72. Duża była w tym zasługa Conora Morgana, który na tym etapie miał zdobytych już 29 punktów.

W czwartej kwarcie to rywal pokazał, że był naprawdę dobrze dysponowany i walczył do samego końca. Ostatecznie pełne zwrotów akcji spotkanie zakończyło się remisem 100:100.

Śląsk Wrocław - Hamburg Towers 100:100 (25:24, 26:26, 26:22, 23:28).

Najlepiej punktujący w Śląsku: Morgan 34 pkt, Martin 25 pkt, Tomczak 11 pkt.