Wschodnia Obwodnica Wrocławia zostanie poprowadzona przez Wysoką

Joanna Jaros, WK | Utworzono: 2022-08-26 16:22 | Zmodyfikowano: 2022-08-26 16:30
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

- Czekamy jeszcze na kilka pozwoleń i będziemy mogli ogłaszać przetarg na budowę - mówi Michał Nowakowski z Urzędu Marszałkowskiego:

Nie wszyscy mieszkańcy popierają przebieg obwodnicy przez ich wieś, a zwłaszcza pod oknami:

Ważne, żeby droga powstała jak najszybciej, mówi Michał Nowakowski z Urzędu Marszałkowskiego:



Stowarzyszenie mieszkańców, którzy mają swoje mieszkania w pobliżu potencjalnej obwodnicy już zapowiedziało dalsze odwołania.

POSŁUCHAJ CAŁEGO PROGRAMU:

Część 1:

Część 2:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Brawo ! i tak trzymać
2022-11-09 23:19:47
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
NIE dla maruderów z Wysokiej, którzy wiedzieli o obwodnicy, ale trzeba było kupić mieszkanie czy domek, bo taniej. Mało tego, obciążyć wszystkich tych jęczących za opóźnienie, za protesty.
~Cyklista
2022-08-29 10:09:23
z adresu IP: (45.11.xxx.xxx)
Ocena: 9
Przebudowabylać infrastrukture w taki sposób, aby była tylko jedna droga z wahadłem, a pozostałe drogi przebudować na deptaki I drogi ppoż, skoro nie chcą zaplanowanej w 1997 roku obwodnicy Wrocławia, a następnie czekać na reakcje. Gwarantuje szybki przełom w sprawie!
~Ona
2022-08-29 09:35:54
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: -8
Dziwne, ze jeszcze podejmuje się temat obwodnicy jak wiadomo, że nie ma na nią pieniędzy. Przynajmniej nie w tak drogim wariancie przez środek osiedla gdzie potrzeba tuneli, nasypow, ekranów dźwiękochłonnych. Po drugie to poroniony pomysł, aby prowadzić ją w tym miejscu. Nie mieszkam tam, ale jestem zwolennikiem budowy z głową. Tam na obwodnicę na prawdę nie ma miejsca. Kto był ten widział.
~Zwycieska
2022-08-29 09:09:33
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ale będzie smród na wysokiej, haha macie za swoje, robicie tylko korki.
~Luka
2022-08-28 20:46:01
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 16
TO KU....SKA Hipokryzja i chamstwo wiedzieć , że po taniości się kupuje mieszkanie bo będzie droga, a teraz cwaniakować i niszczyć byle przycwelić...na to powinny być paragrafy w KK.
~Koszmar komunikacyjny.
2022-08-27 20:54:43
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 14
W końcu. Niech budują. Ludziki z Wysokiej mieli w aktach zapis o planowanej budowie obwodnicy... koniec tej farsy!
~tomek
2022-08-26 21:45:44
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 8
Co za sukces wybowanie w XXI w obowodnicy z jednym pasem w prawie 1 mln mieście po oknami ludzi gdzie wcześniej miasto wraz z gmina Kobierzycce sprzedawało działki. Procedura przetargowa trwa od 8 lat ja pied........