Muzyka DAB+: Natalia Krawiec (koncert w studio), Druga Połowa Lutego, szorstkie [RELACJA]

Urszula Andruszko | Utworzono: 2022-09-07 12:56 | Zmodyfikowano: 2022-09-07 13:23
A|A|A

fot. Radio Wrocław Kultura

Natalia Krawiec to laureatka Festiwalu Piosenki Angielskiej "Face the Music" w Brzegu 2022. Pytałam ją o jej drogę muzyczną i co ta nagroda zmieniła w jej życiu.

W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach 23-24.09. w Brzegu. Natalia dzieliła się swoimi radami dla osób biorących udział w tym wydarzeniu.

Natalia w studio RWK zaśpiewała na żywo cztery wybrane przez siebie piosenki.

Druga Połowa Lutego to zespół założony przez osoby tuż po liceum, jednak z bardzo długą historią zaangażowania w muzykę. Zaangażowani, entuzjastyczni i z poczuciem humoru. Posłuchajcie rozmowy z nimi.

Premiera debiutanckiego albumu łódzko-częstochowskiego składu szorstkie za kilka dnia. Ich krążek wydaje wytwórnia Gusstaff Records. Muzyka, którą grają jest wymagająca ale i porywająca. Ma nie mieć melodii ani kompozycji, jest w niej wolność, flow i dużo zgrzytów. Rozmawiałam z braćmi Michałem i Kamilem Klama, którzy są 2/3 składu (w skład szortskie wchodzi jeszcze Robert Kafel). W jakich okolicznościach powstał ten materiał i jak to jest być braćmi i razem tworzyć zespół? Między innymi na te pytania odpowiadali muzycy.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama