Gdzie są najlepsze ceny projektów domów? Co mówią opinie?

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-09-07 13:12 | Zmodyfikowano: 2022-09-07 13:13
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Jakie projekty domów można kupić w Extradom – opinie

Na początku wyjaśnijmy, że Extradom to jeden z najstarszych i największych serwisów internetowych w Polsce oferujących gotowe projekty domów. Działa on bowiem od 20 lat i udostępnia na swojej stronie nawet kilkanaście tysięcy koncepcji architektonicznych budynków mieszkalnych i użytkowych. Jak wskazują opinie Extradom jest też najtańszy, ale tę kwestię wyjaśnimy niżej.

Wśród dostępnych w serwisie propozycji znajdziemy przede wszystkim ogromny wybór projektów domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Są to budynki różniące się:

   • stylem - tradycyjne i nowoczesne,
   • liczbą kondygnacji – parterowe, z poddaszem i piętrowe,
   • powierzchnią użytkową i zabudowy,
   • technologią budowy - drewniane, murowane, szkieletowe, modułowe itp.,
   • energooszczędnością – większość spełnia warunki domów energooszczędnych, ale znaleźć też można projekty domów pasywnych.

Wybór wariantów projektów może zawrócić w głowie, jednak właśnie o to chodzi – dzięki takiej różnorodności klienci mogą bez trudu wyszukać w Ekstradom projekty domu, o jakich marzyli.

Jak znaleźć projekt domu w Extradom? Opinie użytkowników serwisu wskazują, że pomaga im w tym zarówno inteligentna wyszukiwarka, jak też biuro obsługi klienta. Doradcy firmy mogą bowiem bezpłatnie przygotować zestawienie odpowiednich projektów według określonych wytycznych lub dla konkretnej działki.


Czy faktycznie najlepsze ceny projektów domów ma wg opinii Extradom?

Zakup koncepcji budynku, którego budowa pochłonie masę pieniędzy i w którym ma się mieszkać przez wiele lat lub nawet do końca życia, jest bez wątpienia poważną sprawą. Dla większości inwestorów znacznie ma zatem jakość wykonania projektu oraz to, aby faktycznie spełniał on ich wszystkie oczekiwania. Jego cena jednak również jest ważna, ponieważ zakup projektu jest jednym z pierwszych kosztów inwestycji budowlanej, który z reguły nie jest pokrywany z kredytu lecz z własnej kieszeni.

Jakie mają opinie projekty domu Extradom pod względem kosztów ich zakupu? Jak się okazuje, ceny projektów budowlanych w serwisie są rzeczywiście bardzo atrakcyjne. Zaczynają się już od około 2 tys. zł i rzadko przekraczają 5 tys. zł. Najchętniej wybierane koncepcje budynków jednorodzinnych o powierzchni około 100-120 m2 kosztują natomiast około 3 tys. zł.

Użytkownicy serwisu wskazują, że niskie ceny projektów domów w Extradom wynikają z dwóch powodów:

   • firma daje gwarancję najniższej ceny projektów – jeśli ktoś znajdzie tańszy u konkurencji, zostanie mu zaproponowany inny w lepszej cenie,
   • liczne promocje – Extradom regularnie oferuje zniżki na wybrane projekty (nawet o 1000 lub 1500 zł), co jeszcze bardziej obniża ich ceny.

Warto też wspomnieć, że na dodatkowe rabaty mogą liczyć posiadacze Karty Dużej Rodziny.


Dlaczego wg opinii w Extradom opłaca się kupić gotowy projekt domu?

Przejdźmy teraz do najważniejszej kwestii - czy opłaca się kupować gotowy projekt domu w Extradom? Opinie klientów serwisu są jednoznaczne – opłaca się i to nie tylko ze względu na niskie ceny. Użytkownicy wskazują bowiem na dodatkowe korzyści zakupu w nim dokumentacji projektowej:

   • w Ekstra dom projekty uzupełniane są o darmowe dodatki – np. dziennik budowy, poradnik budowlany, czy projekt architektury ogrodowej,
   • kupujący otrzymują specjalne zniżki na zakup materiałów budowlanych,
   • zgoda na zmiany w projekcie jest bezpłatna,
   • za darmo do projektu można zamówić np. zestawienie materiałów budowlanych.

Podsumowując, według opinii na extradom.pl gotowe projekty domów mają faktycznie atrakcyjne ceny, a warto je kupić także ze względu na wysoką jakość wykonania oraz szereg usług dodatkowych świadczonych przez firmę.

REKLAMA
Reklama