Telewizor Samsung do 3000 zł – ranking polecanych modeli

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-09-13 13:02 | Zmodyfikowano: 2022-09-13 13:02
A|A|A
Artykuł sponsorowany

Materiał Sponsora


Czy mając 3000 zł możemy wybrać nowoczesny telewizor tego producenta? Przyjrzyjmy się najciekawszym modelom, by wiedzieć, które z nich są warte uwagi.


Jak wybrać telewizor? Najważniejsze parametry

Podobnie jak w przypadku innych sprzętów, szczegółowa lektura specyfikacji pozwoli podjąć decyzję, której nie będziemy szybko żałować. Telewizor to urządzenie, które wymieniamy zwykle rzadziej niż na przykład smartfona - dlatego zwracanie uwagi na poszczególne aspekty sprzętu po prostu się opłaca.

Co dokładnie przeanalizować?

 • Rozmiary telewizora - do salonu zwykle poszukujemy większego urządzenia niż na przykład do sypialni. Warto określić minimalną przekątną ekranu, na jakiej nam zależy, ale też założyć margines na kompromisy, jeśli wybrany sprzęt będzie miał inne, poszukiwane przez nas właściwości.
 • Rozdzielczość ekranu - większość osób wymieniających telewizor poszukuje teraz rozdzielczości 4K. Telewizory z 8K są, póki co, zarezerwowane dla wielokrotności budżetu, który założyliśmy na potrzeby tego tekstu.
 • Smart TV - w dużej mierze to standard w bardziej zaawansowanych modelach telewizorów. Dobrze jednak przyjrzeć się poszczególnym systemom smart TV i uważnie je porównać.
 • Dostępne złącza - im ich więcej, tym łatwiej podłączyć do sprzętu dodatkowe akcesoria - na przykład konsolę.
 • Dodatkowe funkcje - to często główny wyróżnik poszczególnych telewizorów. Uważne ich porównanie pozwoli zorientować się, które z nich bardziej do nas przemawiają i odpowiadają naszym potrzebom.
 • Jakość dźwięku - zwykle można ją poprawić za pomocą dodatkowych sprzętów, jednak szukając telewizora, dobrze sięgnąć po model, który gwarantuje świetnej jakości dźwięk. Mocno to wpływa na komfort oglądania niektórych programów - na przykład transmisji sportowych czy filmów akcji.
 • Design - telewizor powinien dobrze wkomponowywać się w przestrzeń wokół niego. Dlatego nie powinniśmy ignorować aspektu wizualnego sprzętu.

To niektóre z pozycji w specyfikacji telewizorów, bez których nie możemy przejść obojętnie. Ich analiza da dokładny ogląd sytuacji i pozwoli sięgnąć po model, z którego będziemy zadowoleni nie tylko tuż po zakupie.

Czas przyjrzeć się konkretnym telewizorom Samsung w zakładanym budżecie!Najlepsze telewizory Samsung do 3000 zł

Samsung to uznany producent telewizorów - są one chętnie wybierane przez użytkowników. Które modele do 3000 zł będą najlepszym wyborem? Oto sprzęty, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

 • Telewizor SAMSUNG UE55TU7022K - 55-calowy telewizor 4K ze smart TV i Wi-Fi w bardzo dobrej cenie! Procesor Crystal 4K pozwoli odkryć głębię żywych, wyrazistych kolorów. Warto zwrócić uwagę dna doskonały design i system maskowania kabli, dzięki któremu telewizor świetnie prezentuje się w każdym wnętrzu.
 • Telewizor SAMSUNG QE43Q67BAU - 43-calowy telewizor 4K, który zapewnia wyjątkową intensywność kolorów dzięki technologii Quantum Dot. Ciekawą opcją jest również Upłynniacz Ruchu, czyli technologia odpowiedzialna za wyeliminowanie wszelkiego rodzaju opóźnień i rozmyć podczas transmisji sportowych. Funkcja Adaptacji Dźwięku to zaś sprytne rozwiązanie, które na bieżąco analizuje sceny dźwiękowe i dobierając najlepsze brzmienie do poszczególnych kadrów.
 • Telewizor The Frame SAMSUNG QE32LS03BBU - to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli Samsunga, wyposażony w technologię QLED. W założonym budżecie możemy wybrać telewizor 32-calowy, zyskujemy jednak za to dostęp do najciekawszych rozwiązań technologicznych. The Frame to przede wszystkim telewizor, który jest również ozdobą wnętrza, świetnie wkomponowując się w przestrzeń i imitując prawdziwe dzieło sztuki. Oprócz tego, możemy korzystać z funkcji klonowania ekranu, przesyłając na telewizor treści z telefonu. Za doskonałą jakość dźwięku odpowiada technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite.
 • Telewizor SAMSUNG QE50Q67AAU - 50-calowy telewizor QLED o rozdzielczości 4K. Perfekcyjne odwzorowanie kolorów otrzymamy dzięki technologii Quantum Dot, z za głębię przestawianego obrazu odpowiada technologia dwóch barw podświetlenia LED, czyli Dual LED. Oprócz obrazu, możemy liczyć również na doskonały dźwięk - wszystko dzięki Funkcji Adaptacji Dźwięku.

Telewizory Samsung w sklepie MediaMarkt cieszą się zainteresowaniem kupujących - nic dziwnego, w końcu producent oferuje bardzo wiele świetnej jakości modeli, dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów. Który wybrać? Powyższy poradnik pomoże w podjęciu najlepszej decyzji!

REKLAMA
Reklama