Lewica chce utworzenia "świetlic ciepła"

Joanna Jaros, AO | Utworzono: 2022-09-28 06:29 | Zmodyfikowano: 2022-09-28 06:30
A|A|A

Schronisko im. św. Brata Alberta

Rozwiązaniem ma być utworzenia we Wrocławiu tak zwanych "świetlic ciepła". Chodzi o miejsca, których mogłyby się ogrzać osoby, które będą miały problem z zapewnieniem sobie ogrzewania w swoich domach - Tym ludziom należy pomóc - przekonuje radny Bartłomiej Ciążyński:

- Miejskie ogrzewalnie miałyby powstać na przykład w bibliotekach, siedzibach rad osiedli czy klubów seniora - wyjaśnia radny Dominik Kłosowski:

Jeszcze nie wiadomo czy świetlice powstaną. Wniosek o ich utworzenie trafił do prezydenta Wrocławia. Podobna sieć ogrzewalni dla mieszkańców ma ruszyć od października w Wałbrzychu

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~prawica wystarczy
2022-09-29 07:55:04
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 1
komuna szaleje
~tutejszy
2022-09-28 19:34:43
z adresu IP: (2a01:112f:4401:6900:7110:x:x:x)
Ocena: 5
za prlu też tak rozwiązywali problemy- wymyślaniem haseł bo tym są "społeczne lodówki" "świetlice ciepła" przetnie się wstęge pstryknie focie i do ciepłego biura lub kawiarni
~Dajcie przyklad
2022-09-28 15:23:26
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Nowa lewica może da przykład i urządzi ogrzewalnie u siebie? W swoich domach?
~Wroclawianin
2022-09-28 13:58:17
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Spóźnione i tylko propagandowe działanie, pod sondaże A opowiedzcie Z skąd Wrocław ma wziąść, dodatkowe fundusze na te ogrzewalnie ? Skoro w kasie ma deficyt i to poważny... I musi ciąć koszta, nawet ogrzewania Postulat dobry i potrzebny Tylko jakoś ,z waszych ust To brzmi sztucznie i nie do końca prawdziwe... Bo to ma przynieść wam ,polityczne odbicie od "podlogi"... Tylko ze to ,malo realnie
~An24
2022-09-28 13:47:19
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
A czego lewica tego planu ,nie przedstawiła dużo wcześniej, np. w sierpniu? Bo skoro są, za ludźmi to powinna, wcześniej to przestawić Znając sytuację z , zaopatrzeniem w węgiel, czy ogrzewaniem miejskim... Oto jest pytanie...? A następne to Czy Wrocław stać na to i z skąd weźmie fundusze na to ? Czyżby kolejne zadłużenie...?
~Polska Partyzantka
2022-09-28 13:39:32
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kolejna propaganda, pod publikę i sondaże A potem Sutryk powie, że miasto ma długi Bo więcej płaci, za prąd i ogrzewanie To takie "boczne drzwi ",do dania mieszkańcom Że Ratusz dba o nich,bez względu na koszta Ale zarazem ma wytłumaczenie, dla rosnącego zadłużenia w budżecie miasta Kombinują by znów, nijako uderzyć w rząd ,za kryzys energetyczny Ludzie nie są idiotami i wiedzą o co w tym tak, naprawdę chodzi...
~jest cudownie!
2022-09-28 07:36:55
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tzw. lewica w akcji, przyzwyczajać ludzi do pomocy z zewnątrz i cyk, pojawia się wyuczona bezradność. To jest cudowny plan na przyszłość. Wybierz tzw. lewicę, a będziesz szczęśliwy!
~PyK
2022-09-28 07:27:23
z adresu IP: (2a02:a317:e33f:c900:dcd:x:x:x)
Ocena: 0
Bardzo dobry pomysł! Jeśli PiS dalej będzie tak podnosił ceny gazu i prądu, to w tych świetlicach wszyscy się spotkamy w zimie, bo na ogrzewanie nikogo nie będzie stać!