"Super Express": Prezydent Wrocławia kupił dom z basenem

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2022-10-07 07:52
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Jak podaje "SE", dom w zabudowie szeregowej ma 240 m kw., garaż, ogród, a w nim basen otoczony gęstą roślinnością. Gazeta zauważa również, że Sępolno to zielone i spokojne osiedle blisko ścisłego centrum miasta.

- Na ten dom w ubiegłym roku Sutryk wydał 1,6 mln zł. Ciekawe jest jednak to, od kogo kupił tę nieruchomość. Dom wcześniej należał do Andrzeja Ruski, biznesmena i właściciela klubu żużlowego Sparta Wrocław. A klub ten jest hojnie dotowany z miejskich pieniędzy — odkąd władzę we Wrocławiu w 2018 r. objął Sutryk, przekazywane Rusce publiczne fundusze wyniosły ok. 15 mln zł — czytamy.

Element Serwisów Informacyjnych PAP
REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Taksówkarz
2022-10-21 07:52:42
z adresu IP: (79.251.xxx.xxx)
Ocena: 0
Hej szable w dłoń, bierzmy się za wszystkich którzy mają więcej niż 500+
~Nierealnie . Pl
2022-10-19 02:18:47
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Nierealnie . pl wszystko o donku
~Bogda20
2022-10-18 22:02:09
z adresu IP: (195.136.xxx.xxx)
Ocena: 0
To zabytek. Odremontuje za państwowe. I tak dużo zapłacił za taką ruinę.
~Karolina
2022-10-11 12:54:49
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zrujnował reputację Sępolna, ceny domów będą spadać
~Magda z tej części Wrocka
2022-10-09 12:16:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Znowu cholerne bicie piany, dom do remontu, basen otwarty sory ale również, chałupa stała pusta ponad 2 lata bo nie była zbyt atrakcyjna i nikt za ta cenę nie chciał ją kupić, wiem bo mieszkam obok a wszyscy doszukuja się, głębszego dna. Dzielnica owszem spoko ale żeby dupsko ukrywało taka wieś w mieście, stare zabudowania, tyle że wiejski spokój. Wiele ludzi inwestuje jak mają kasę w nieruchomości.
~Patriots
2022-10-09 11:31:32
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
To grubo ,kandydat na prześwietlenie
~P4F
2022-10-08 18:14:28
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 9
CBA jakby weszło,do Ratusza To pewnie, mieli by "lektury" do czytania...
~Boss
2022-10-08 18:10:35
z adresu IP: (2a00:f41:7039:7adb:1ff6:x:x:x)
Ocena: 16
Nie da się obronić Sutryka wpisami o Obajtku i o tym, że zamiast domu mógł kupić namiot. Jeszcze raz - Sutryk kupił dom od beneficjenta gminy Wrocław i za dość niską cenę jak na domy na Sępolnie. Sprawa słusznie wymaga wyjaśnienia przez odpowiednie państwowe służby.
~Lolek
2022-10-08 18:08:33
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ciekawe czy będzie, oszczedzal wodę, energię i gaz? Niech się, za robotę weźmie... A nie robi wycieczki, na koszt miasta i jeszcze krzyczy, że Wrocław dostaje mało kasy,od rządu Jak też podatków, od mieszkańców... To nie przedtrwaniac kasy, na bzdety i buble budowlane... Jak wyglądają peryferie miasta, każdy widzi... A zablakany tam turysta pomyśli, że trafił do " Slamsow Miejskich"...
~Piotr
2022-10-08 17:54:50
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -9
Kiepski ten prezydent, kupil sobie dom, a mogl mieszkac w namiocie. I do tego na Sepolnie, a mogl gdzies w bardziej ustronnym miejscu np. przy jakiejs bocznicy kolejowej. Czekam na kolejne rewelacje. Kazda linijka tego tekstu bylaby absurdalna, gdyby nie swiadomosc ze jednoczesnie na ten temat rzucily sie wszystkie lokalne media sponsorowane przez pieniadze rzadowe. Jezeli to bedzie najwieksza "afera" przezydenta Wroclawia w jego kadencji to mozemy tylko pogratulowac wyboru Wroclawianom.
~Boss
2022-10-08 16:58:24
z adresu IP: (2a00:f41:7039:7adb:1ff6:x:x:x)
Ocena: 10
Sprawa zakupu domu to kolejna wizerunkowa wpadka Sutryka. Wrocław potrzebuje innej - poważnej - prezydentury.
~Syles
2022-10-08 16:19:10
z adresu IP: (91.219.xxx.xxx)
Ocena: -7
Obajtek ma ponad 30 domów i nikt się nie czepia.
~pepa
2022-10-08 15:36:52
z adresu IP: (46.24.xxx.xxx)
Ocena: -9
Jeszcze więcej hejtu, jeszcze więcej nienawiści! Idźcie na całość w tym biurze poselskim! Wy też będziecie wkrótce rozliczani ;)
~Boss
2022-10-08 14:16:15
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 42
Prezydent Otwocka potrafi zorganizować skład węgla, a prezydent Wrocławia nie potrafi. Za to bywa na campusach i politycznych manifestacjach, kręci porywające lajfy, dużo biega i jeździ rowerem, aktywnie spędza czas w internecie ucinając pogawędki z internautami (zwłaszcza z osobami niepełnosprawnymi). Ostatnio przeprosił ambasadora Niemiec za niemądre polskie słowa o reparacjach i okazyjnie kupił dom z basenem od beneficjenta gminy Wrocław. Taki prezydent to prawdziwy skarb! Jakże szczęśliwi muszą być wrocławianie!
~Marek
2022-10-08 13:58:17
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 15
A za wycieczkę do Warszawy Sutryka Zaplacilo miasto , czy ty sam? Bo jeżeli miasto ,w ramach delegacji służbowej To to jest ,kolejne okradanie miasta z kasy...!!! A potem jest gadka, że Wrocław ma mało kasy, w budżecie ...!!! Sutryk wypad, z Ratusza szkodniku...!!!
~Agent Stasi
2022-10-08 13:49:58
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 19
Ta cena to ,"Ukryta Korupcja "... Niby wszystko jest okey, ale wcale nie jest... Bo miasto sponsoruje klub i to dużymi kwotami... I akurat, tak przypadkiem Sutryk trafił w necie, ma "okazję cenową "...? Mało prawdopodobne.... CBA powinna ,to wyjaśnić
~Albert
2022-10-08 13:49:14
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: -22
Andrzej Rusko jest najbogatszym mieszkańcem Wrocławia a 1.6 ml nosi w kieszeni na drobne wydatki.Oskarżanie go zatem o jakieś kombinacje finansowe są śmieszne bo nigdy na takie by się nie zgodził.
~Zuzanna
2022-10-08 12:24:08
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 18
Ludzie kupują domy, nic w tym dziwnego. Problem w tym że prezydent Sutryk kupił dom od właściciela klubu sportowego, ktòry od miasta Wrocław zarządzanego przez prezydenta Sutryka otrzymuje wielomilionowe wsparcie finansowe. Kupił po cenie, którą wielu internautów uważa za zaniżoną. Wszystkie okoliczności tej transakcji muszą zostać wyjaśnione.
~Hubi
2022-10-08 11:56:53
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
To jest tylko zbieg okoliczności , ten chciał kupić ten chciał sprzedać . Miasto zarządzane przez Sutryka przekazało tamtym zarządzanym przez tamtego 15 mln , on kupił teraz od tamtego za 1,6 mln Czego nie rozumiecie ?
~Jan
2022-10-08 09:18:40
z adresu IP: (2a00:f41:7078:c72b:0:x:x:x)
Ocena: -8
Jakie gazety taka afera. Byle dom kosztuje teraz 1mln. Gdyby to chociaz bylo na francuskiej riwierze.....dostac traktor za 1.5mln to nie afera, kupic dom za 1 mln afera.
~Boss
2022-10-08 09:15:36
z adresu IP: (2a00:f41:70e7:19a1:4ad:x:x:x)
Ocena: 18
4 czerwca 2019 r. w Gdańsku samorządowcy związani z opozycją totalną ogłosili 21 postulatów, był wśród nich prezydent Wrocławia J. Sutryk. Domagali się znaczącego rozszerzenia kompetencji samorządów (gdyby to wdrożyć to mielibyśmy de facto nowe rozbicie dzielnicowe). Teraz twierdzą, że nie są w stanie zorganizować u siebie składu węgla. Cytując Marszałka Józefa Piłsudskiego - kury im szczać prowadzać, a nie politykę robić!
~jasio
2022-10-08 01:26:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
a jak tak ze sprawą burmistrza Trzebnicy, u którego pracowała siostra Morawieckiego, bo miały być zatrzymanie i zarzuty a tu nagle sprawę zabrali z PO we Wrocławiu i trafiła do Opola :)
~Zielony
2022-10-07 17:46:36
z adresu IP: (83.23.xxx.xxx)
Ocena: -3
A co na to chłopak Prezydenta?
~WROCŁAWIAK
2022-10-07 17:19:14
z adresu IP: (46.170.xxx.xxx)
Ocena: 17
B.Komorowski radził parę lat temu:zmień pracę,weź kredyt.Pan Jacek zmienił pracę z dyrektora na prezydenta.A skredytował się na zakupie po cenie dumpingowej nieruchomości.Uczeń przerósł mistrza :-) Dziś w Wa-wie Pan Jacek nie omieszka po manifie odwiedzić Pana Bronisława aby podziękować mu za inspiracje :-)
~obajtek i morawiecki
2022-10-07 17:03:02
z adresu IP: (46.24.xxx.xxx)
Ocena: 11
Daniel Obajtek jest właścicielem lub współwłaścicielem 39 nieruchomości - wynika z ustaleń dziennikarzy Wirtualnej Polski. Jest właścicielem lub współwłaścicielem hotelu, pałacu, trzech domów, dwóch mieszkań, apartamentu i niemal 19 hektarów ziemi. Wszystko warte jest ok. 12,5 mln zł. Już niemal dwie dekady temu Mateusz Morawiecki za poleceniem kardynała Henryka Gulbinowicza odkupił od cywilno-wojskowej parafii św. Elżbiety działkę pod Wrocławiem. Zapłacił za nią 700 tys. zł. Nim został premierem w 2013 roku cały majątek przepisał na żonę Iwonę.
~Zuzanna
2022-10-07 16:55:18
z adresu IP: (2a00:f41:7038:758c:df9d:x:x:x)
Ocena: 20
Sprawa z kupnem domu przez Sutryka to wizerunkowa klęska.
~Polak
2022-10-07 16:33:49
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 28
Na tym zdjęciu wygląda jak włoski 'gangus'!!!
~Zuzanna
2022-10-07 16:28:57
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 13
Sutryk twiwrdzi, że wszystko jest transparentne i legalnie. Ale z boku nie wygląda to dobrze. Sprawę powinno zbadać CBA.
~Boss
2022-10-07 15:10:55
z adresu IP: (2a00:f41:70e7:19a1:85:x:x:x)
Ocena: 13
Sutryk przegiął. Kupił dom poniżej ceny rynkowej od beneficjenta gmina Wrocław, któremu razem ze swoimi radnymi sprezentował wcześniej kilkanaście milionów ( wsparcie dla klubu sportowego).To wygląda na zakamuflowaną łapówkę, na korzyść majątkową. Ta sprawa śmierdzi na kilometry.
~Uwaga
2022-10-07 15:05:25
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 17
Gbur zw prezydentem Wroclawia pojechal dzis na protest do Warszawki przeciw wysokim cenom pradu zamiast zajmowac sie Wroclawiem za czyja kase ta wycieczka? Panie Sutryk i inny platformersi,ktorzy dzis robie zadyme w stolicy w Niemczech tez energia bije rekordy cenowe czy pojedziecie do waszych mocodawcow z Berlina tez protestowac przeciw polityce Scholtza?
~Antyplatforma
2022-10-07 15:03:06
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 12
Najlepszy kawałek to, że znalazł ofertę w ogłoszeniu.
~nick
2022-10-07 14:45:27
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: -30
Pracuje to zarabia, poza tym - chyba sprzedał mieszkanie, dołożył i ma na dom. Skandal to sa zarobki kopaczy z WKS.
~Polak
2022-10-07 13:58:22
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 22
Zawsze twierdziłem, że Wrocław to miasto wariatów, zboczeńców, bandytów i łapówkarzy!!! Ta transakcja śmierdzi na kilometr korupcją. Majątek $utryka powinno prześwietlić CBA. I co, drodzy mieszkańcy Wrocławia dalej będziecie głosować w wyborach samorządowych na tą bandę złodziei???
~J-23
2022-10-07 13:56:10
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 19
Sponsorzy z Niemiec się dołożyli ... To jest sprawa, dla CBA
~szkodnik żoliborski
2022-10-07 13:55:57
z adresu IP: (46.24.xxx.xxx)
Ocena: -14
Już wiadomo skąd ta panika i wycie w komentarzach. Wyniki wewnętrznego sondażu zleconego przez pis: PO - 32,4 % pis + sp - 23,6 % PL2050 - 14,2 % Lewica - 8,8 % PSL - 8,6 % Konfederacja - 4,9 % AgroUnia - 4,4 %. Pani Lichocka również będzie rozliczana już niedługo. Pis GAME OVER
~Gracha
2022-10-07 13:53:25
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 11
To jest rozbój, to są nasze pieniądze
~Brygada RR
2022-10-07 13:52:24
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 15
Sutryk za sponsoring klubu ,dostał niższą cenę Bo normalny kupiec, zapłacił by więcej Jak to się mówi "Ręka rękę Myje"... A podobno Wrocław, jest biedny i stoi pod kreską... ?
~PiS wygrywa
2022-10-07 13:44:24
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 13
Przypominam,ze w 2018 Sutryk nie ujawnil w kampanii wyborczej ,ze ma ogromne dlugi wyszlo to dopiero po tym jak wygral wybory Wiec skad ma kase na dom i ktory bank dal mu kredyt?
~Jola
2022-10-07 13:32:37
z adresu IP: (83.4.xxx.xxx)
Ocena: 9
Nic dziwnego akto ma kupic jak nie on tylko z czego to ma i kupił dlatego nanic niema we wroclawiu piniedzy bo ida naco inne
~Mariano
2022-10-07 13:28:15
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 14
Na Ołtaszynie który przez nieudolność zakorkował domy za 6-7k za m2 były w 2012-2015. Sępolno to chyba jakaś melina skoro domy z basenem za te pieniądze sprzedają.
~Boss
2022-10-07 13:26:33
z adresu IP: (2a00:f41:70e7:19a1:9ab0:x:x:x)
Ocena: 17
Sutryk twierdzi, że ogłoszenie o sprzedaży domu znalazł w internecie. Nawet gdyby tak było ( ja w to nie wierzę) to powinien się wycofać po dowiedzeniu się, że dom sprzedaje beneficjent gminy Wrocław. Teraz Sutryk powinien albo podać się do dymisji, albo wycofać z zakupu domu. Swoją drogą decydując się na taki numer pokazał gdzie ma uczciwość, transparentność i wszystkich wrocławian.
~ŁukaszWroc
2022-10-07 13:11:53
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -2
A niech sobie te miliony do grobu zabiorą
~żoliborski liliputin
2022-10-07 13:04:10
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -8
Pracownicy słynnego już biura poselskiego doznają w komentarzach poniżej niezdrowego podniecenia ;) A jak tam nieruchomości obajtka?
~Zuzanna
2022-10-07 12:50:26
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 16
Sutryk kupił duży dom z basenem po okazyjnej cenie od biznesmena, któremu jako prezydent i samorząd Wrocławia z naszych podatków przekazał 15 milionów złotych. Bezczelne, bezwstydne. Natychmiastowa dymisja!
~Bubu
2022-10-07 12:44:21
z adresu IP: (2a00:f41:70d6:beb6:a697:x:x:x)
Ocena: 21
Szkoła na Nyskiej w tragicznej kondycji, a ten palcem nie ruszy, ale na tęczowe marsze dotacje daje i patronat. Straszny typ.
~Wrocek
2022-10-07 12:41:03
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 12
To już jest przećwiczony patent przez przyjaciela Sutryka - Jacka K. - prezydenta Sopotu.
~Boss
2022-10-07 12:36:23
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 11
Sutryk taki skromny, milusi, na rowerze jeździ, nie śpi, na okrągło służy mieszkańcom. O los podatników się dniem i nocą martwi, drożyzna go denerwuje - a tu nagle kupno dom za 1,6 mln zł od człowieka, który od samorządu Wrocławia na klub sportowy dostaje co roku miliony. Ta sprawa jest grubymi nićmi szyta i śmierdzi korupcją!
~Słuchacz
2022-10-07 12:22:20
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 14
10 lat temu domy tam kosztowały 2 mln złotych. Coś się od tamtej pory zmieniło na niekorzyść tej cenionej okolicy?
~Kkkk
2022-10-07 12:01:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 14
miasto zlodzieji
~PsioPolanin
2022-10-07 12:00:27
z adresu IP: (2a01:112f:4006:7a00:8a96:x:x:x)
Ocena: 12
Plemienna głupota wrocławian stających w obronie Sutryka przeraża, PiS nie ma monopolu na kłamstwa, głupotę, kolesiostwo i oszustwa. Politycy PO robią dokładnie to samo, a to już wam nie przeszkadza bo w waszym wąskim pojmowaniu rzeczywistości widzicie tylko proste dobro i zło. Musieliście zatrzymać się bardzo wcześnie w rozwoju intelektualnym ponieważ to schemat znany z bajek dla najmłodszych. Zróbcie przysługę społeczeństwu i nie bawcie się w politykę, jesteście na to zbyt głupi.
~Ciepły Jacek
2022-10-07 12:00:23
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Rozwiązałem problem korków na Ołtaszynie: wydupiam stamtąd na Sępolno!
~Powodzenia
2022-10-07 11:54:23
z adresu IP: (46.205.xxx.xxx)
Ocena: -15
Niech się dobrze mieszka , Panu Prezydentowi, Powodzenia!!!
~obajtek
2022-10-07 11:26:12
z adresu IP: (46.24.xxx.xxx)
Ocena: -13
Post jest po to, aby odwrócić uwagę od dzisiejszego protestu antypisowskiego. Dzisiaj 17:00 pod pręgierzem! ***** ***!
~obajtek
2022-10-07 11:08:11
z adresu IP: (46.24.xxx.xxx)
Ocena: -13
Tani, prymitywny klickbajt, aby nakarmić trolle z pisowskiego biura poselskiego. Wrocław miastem wolnym od złodziejskiej hołoty pisowskiej!
~skad
2022-10-07 11:02:36
z adresu IP: (185.16.xxx.xxx)
Ocena: 24
ja jestem Ciekawa oswiadczenia majatkowego - wczesniej Pan Sutryk byl chyba dyrektorem w Wydziale spraw spolecznych - a tu nagle takie oszczednosci
~Jaca
2022-10-07 10:58:44
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 16
Okazja była na OLX to wziąłem. Inne podobne domy były po 4 bańki, a ten wystawiony za 1.5 miliona. Powiedziałem że dam 1.6 i się nie zastanawiali. Nie rozumiem o co ta afera...
~Wrocławianin
2022-10-07 10:40:37
z adresu IP: (2a00:f41:7047:7531:28f4:x:x:x)
Ocena: -6
Najlepiej jakby mieszkał pod mostem wtedy partyjni funkcjonariusze byliby zadowoleni
~Dem
2022-10-07 10:23:18
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -9
A powinien kupić lepiankę, żeby zadowolić nieudaczników ????
~Ren 77
2022-10-07 10:15:45
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -9
Czekamy na komentarz Jana Śpiewaka i innych krypto i oficjalnie PiSowskich lansjerów.
~Xero
2022-10-07 10:07:34
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -13
W starej kamienicy..więc cena raczej normalna
~Popo
2022-10-07 10:05:40
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 15
Tutaj powinno tym zajac sie CBA i sprawdzic tego lansera 6666 zl za metr to nie tanio a bardzo tanio cos tu nie gra
~Boss
2022-10-07 10:00:56
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 12
Sutryk narzeka na drożyznę, ostro krytykuje rząd, wykorzystuje samorząd do uderzania w obóz dobrej zmiany. Sam kupił willę za 1,6 miliona złotych. Co za cynizm i hipokryzja!
~Sstes
2022-10-07 09:47:52
z adresu IP: (5.39.xxx.xxx)
Ocena: 12
240m na Sępólnie za 1,6mln? Z takim wyposażeniem? To baaaardzo tanio ;) Dla porównania mieszkania tam chodzą lekko po 12k/m².
~Donek
2022-10-07 09:19:13
z adresu IP: (212.127.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ale że kupił akurat od p. Ruski.... Proponuje sprawdzić po ile chodza podobne nieruchomości na tym terenie i będziesz "w domu"
~fachowiec
2022-10-07 09:11:09
z adresu IP: (2a01:112f:c0b:bb00:4558:x:x:x)
Ocena: -22
Sensacja na poziomie propagandowej tuby ;) Facet kupił po rynkowej cenie szeregówkę na zapuszczonym Sępolnie z dmuchanym basenem z Lidla. A pisiory aż kipią, choć taki byle obsrajtek w jeden rok kupił w szemrany sposób ponad 7 posiadłości.
~ojtam
2022-10-07 09:10:32
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
Skoro góra może, to i w gminie również można...
~xx2
2022-10-07 08:54:04
z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Ocena: 16
dno. ten typ jest dla mnie skonczony. piekna korupcja w kregach wladzy.
~Sutkizm
2022-10-07 08:49:27
z adresu IP: (185.32.xxx.xxx)
Ocena: 10
Sutuś kupuje sobie domek, zadłużając miasto tylko w tym roku o 25% jego budżetu - 1,3 MLD zł!!
~Shrek Dyndała
2022-10-07 08:38:11
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 15
Interesik w stylu Patologii Oszustów. Brawo JaCuś. Następną kadencje masz już w kieszeni, cały Wrocław murem z Sutrykiem.
~Tomek
2022-10-07 08:26:34
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 9
Promocja była się nie znacie w końcu Jacek S. ze swoją pensją prezydenta to istny krezus.
~kolo
2022-10-07 08:07:23
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 17
Sępolno może i jest zielone ale brudne i zaniedbane przez samych mieszkańców jak i miasto Wrocław, kosz na śmieci na koszu na śmieci, stare kanapy porozwalane wokół budynków, wszędzie zaparkowane samochody brak miejsca na to żeby swobodnie się poruszać, smród z pieców ......