Śląsk Wrocław w sezonie 2022/23 na co mogą liczyć kibice?

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-10-28 11:26
Dodaj do Wykop.pl
Śląsk Wrocław w sezonie 2022/23 na co mogą liczyć kibice? - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Raz wygrana, raz przegrana

Dla wszystkich, których interesują zakłady bukmacherskie, Śląsk Wrocław jest niezwykle ciekawym przypadkiem. Ubiegły sezon dla jego kibiców zaczął się przyjemnie, a zakończył się jak walka o przetrwanie i ucieczka przed spadkiem do ligi. A przecież jeszcze dekadę temu klub zdobył mistrzostwo Polski. Cóż, kadry się zmieniają, zmienia się też sposób grania.

Ktoś jednak wyciągnął wnioski i Śląsk Wrocław doczekał się paru istotnych zmian. Jedna z nich dotyczyła trenera. Inna – części zawodników. Tych ogranych, mających doświadczenie, ale też lata na karku, zastąpili na boisku młodsi piłkarze, mający więcej energii.

Nawiasem mówiąc, nowy trener długo stanowiska nie zagrzał i w jego miejsce pojawił się kolejny szkoleniowiec. Spora rotacja? Być może. Ale dla Śląska Wrocław to nic nowego. W tym klubie mało który trener utrzymywał się długo.

Transferów było sporo, a jak to się przekłada na wyniki?


Powtórka z rozrywki

Podobnie jak i rok temu, również w tym sezonie Śląsk Wrocław czeka walka i wyzwanie, jakim jest Ekstraklasa. Zakłady związane z meczami klubu bywają na różnych poziomach i trzeba przyznać, że klub zdążył już w ostatnich meczach zaliczyć zarówno zwycięstwa, jak i porażki – a także remisy.

Co więcej, jeśli spojrzymy na gole, które strzelili zawodnicy i które przepuścili bramkarze, mamy naprawdę ciekawy zakres wyników. Id przegranej jeden do czterech, aż po zwycięstwo cztery do jednego.

Zespół walczy jak może, ale jednak ciągłe zmiany i fakt, ze kolejni szkoleniowcy, którym przyszło wdrażanie nowicjuszy, znajdują się pod presją wyników, robi swoje. Z jednej strony emocji tu na pewno nie zabraknie, ale z drugiej jak na razie klub znajduje się na dwunastym miejscu tabeli Ekstraklasy. Co będzie dalej? Warto śledzić rozgrywki, bo sytuacja z wynikami może być całkiem ciekawa.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie wydane przez Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet. Hazard związany jest z ryzykiem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Reklama