Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2022-11-09 13:35 | Zmodyfikowano: 2022-11-09 13:36
Dodaj do Wykop.pl
Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Równowaga między ciałem, umysłem i duszą to klucz do osiągnięcia ogólnego dobrego samopoczucia, o czym przekonuje Rituals Cosmetics i tym samym zachęca do prostych nawyków i praktyk wzmacniających je. Twórcy marki zainspirowani mądrością i starożytnymi tradycjami kultur Azji opracowali bogatą kolekcję luksusowych i  przystępnych cenowo wyrobów do pielęgnacji ciała i domu, które pomagają odzyskać równowagę i stworzyć własne odprężające rytuały.

Teraz także klienci Galerii Dominikańskiej będą mogli przekonać się o relaksacyjnym działaniu produktów Rituals Cosmetics. W ofercie sklepu znajdą się produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, kąpieli, makijażu, perfumy, dyfuzory i  świece zapachowe oraz luksusowe zestawy podarunkowe. To, co je wyróżnia, to najwyższej jakości skład i unikalne kompozycje zapachowe, autorstwa mistrzów sztuki perfumiarstwa znanych na całym świecie. Każdy produkt jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach. Wśród nich znajdują między innymi: kolekcja Sakura, podkreślająca, że warto celebrować każdy dzień, Ayurveda, nawiązująca do równowagi między ciałem a duszą, Karma zachęcająca do dzielenia się szczęściem czy też Hammam zainspirowana tureckimi zabiegami oczyszczającymi.

Z okazji otwarcia sklepu w Galerii Dominikańskiej, marka przygotowała prezenty dla pierwszych klientów, a także promocje na wybrane produkty. Do 19 listopada będzie można nabyć po okazyjnej cenie:

      • piankę pod prysznic w cenie 30 zł
      • lub patyczki zapachowe mini przy zakupach za 190 zł.

Ponadto, z myślą o wrocławianach, na profilu Fb Galerii Dominikańskiej do 20 listopada br. trwa konkurs, w którym do wygrania jest jeden z trzech zestawów pielęgnacyjnych The Ritual of Ayurveda, składający się z pianki pod prysznic, olejku do ciała, kremu do ciała oraz mgiełki do włosów i ciała. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odpowiedzieć w komentarzu na pytanie, jaki jest twój idealny sposób na relaks.

Rituals Cosmetics przyjmie pierwszych klientów już w środę, 9 listopada br. Sklep o powierzchni blisko 180 mkw, znajduje się na poziomie „0”, w sąsiedztwie salonów Patrizia Aryton oraz Marius&Louis, naprzeciwko sklepu Guess.

Więcej informacji na stronie: https://galeria-dominikanska.pl/

Reklama
Zdjęcia
Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu - 4
Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu - 5
Galeria Dominikańska z pierwszym salonem Rituals Cosmetics we Wrocławiu - 6