Konkurs na imię dla krasnala WPO Alba

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-04-04 08:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Pomóż nam znaleźć imię dla krasnala, który będzie strażnikiem czystości we Wrocławiu. Weź udział w konkursie, wymyśl imię i wygraj aparat fotograficzny.

Zwycięzca zostanie również ojcem chrzestnym krasnala. Prześlij sms pod nr 71160.

W treści wpisz RW Krasnal, proponowane imię dla krasnala oraz swoje nazwisko. Koszt sms 1,23 z VAT. Czekamy do 15.04.11 do godziny 15.

Na konkurs zaprasza WPO Alba – od 60 lat we Wrocławiu.

Zobacz również:

Wroclaw.alba.com.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~judka_88
2011-05-05 08:50:38
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Witajcie, może ktoś wie kto wygrał konkurs? Lub gdzie można znaleźć informację o rozwiązaniu konkursu? Pozdrawiam
~sidh
2011-04-19 21:35:17
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
A jednak 26 kwietnia, a nie 20. http://www.prw.pl/articles/view/13739/poznamy-imie-dla-krasnala-wpo-alba
~sidh
2011-04-19 09:55:24
z adresu IP: (81.168.xxx.xxx)
Ocena: 0
@judka: Myślę, że "spinanie" jest tu jak najbardziej uzasadnione (nie popieram formy, jaką zastosował Robert, ale rozumiem jego zdenerwowanie). Słucham RW regularnie, ale informacja o sposobie rozstrzygnięcia konkursu jakoś mi umknęła. A z drugiej strony standardem obecnie jest to, że jeśli piszemy w sieci o konkursie, to zamieszczamy od razu pełne zasady, regulamin, termin rozstrzygnięcia itp. I to jest absolutne minimum. Tego tutaj zabrakło.
~judka_88
2011-04-19 00:35:54
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co się tak spinacie jakbyście słuchaj naprawdę tego RW to byście wiedzieli. Na antenie było wyraźnie powiedziane i ja to słyszałam, że w środę tj. 20.04 zbiera się komisja i wybiorą zwycięzcę. Również jest przewidziane wyróżnienie. I wyluzujcie :) każdy czeka niecierpliwie to zrozumiałe sama wyslalam smsa :)
~Robert
2011-04-18 22:23:11
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 0
To jest własnie olewanie,godzinami radio wrocław piłowało wyślij sms na nr......... i mamy was gdzieś, nikt nie raczy odpowiedzieć co dalej z konkursem ,oto ALBA firma kogucik , nachapali za sms-y i czekajcie głupcy .
~someone
2011-04-18 15:10:50
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
No właśnie, kiedy zostaną ogłoszone wyniki? Bo i na stronie WPO Alba i na prw.pl cisza.
~martin
2011-04-16 14:31:51
z adresu IP: (89.79.xxx.xxx)
Ocena: 0
Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął wczoraj (15.04), a kiedy i gdzie ogłosicie wyniki?
~niecierpliwa
2011-04-15 09:11:02
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
kiedy ogłoszone będą wyniki tego konkursu?
~Marta
2011-04-12 14:39:19
z adresu IP: (192.100.xxx.xxx)
Ocena: 0
A przepraszam regulamin konkursu gdzie mogłabym znaleść?
~mariolka23
2011-04-05 14:12:50
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 0
do 15 kwietnia trzeba czekac
~romek
2011-04-04 20:18:13
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
kiedy rozstrzygniety zostanie konkurs na imie krasnala ?