Kolejna siatkarka żegna się z wrocławskim klubem

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2024-06-11 19:40 | Zmodyfikowano: 2024-06-11 19:40
Kolejna siatkarka żegna się z wrocławskim klubem - fot. Volley Wrocław
fot. Volley Wrocław

Stancelewska przygodę z siatkówką rozpoczęła w NTSK Nysa. Kilka lat później zawodniczka przeniosła się do Wrocławia, gdzie dołączyła do juniorskiej drużyny Volley. W 2021 roku, w wieku 17 lat, zadebiutowała w rozgrywkach ekstraklasy. 

We wrocławskim klubie Julia Stancelewska spędziła łącznie 5 lat. W biało-zielonych barwach wystąpiła w 40 spotkaniach na parkietach TAURON Ligi i zdobyła w nich 121 punktów. 

- Wspólnie z Julką doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie dla niej, dla jej rozwoju, jeśli najbliższy sezon spędzi w miejscu, gdzie będzie mogła grać, rozwijać się, nabierać umiejętności i pewności siebie, ale musi to być w warunkach gry. W warunkach, gdzie będzie brała odpowiedzialność za siebie, gdzie ciężar gry będzie spoczywał na niej. W związku z tym, Julka najbliższy sezon spędzi poza naszym klubem. Oczywiście będziemy ją bacznie obserwować, będziemy się przyglądać jej zmaganiom i rozwojowi. Jak najbardziej powrót jest możliwy, a drzwi wrocławskiego klubu są dla niej szeroko otwarte – tłumaczy prezes Volley, Jacek Grabowski.

Julia Stancelewska kolejny sezon spędzi prawdopodobnie na parkietach I ligi.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.