Zmiana prezesa w KPR-ze Gminy Kobierzyce

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2024-06-12 21:14
Zmiana prezesa w KPR-ze Gminy Kobierzyce - fot. kprkobierzyce.pl
fot. kprkobierzyce.pl

Ustępujący Prezes Piotr Smoła, związany z Klubem od ponad 12 lat jest współautorem wielkich sukcesów KPR-u Gminy Kobierzyce, począwszy od wejścia do Superligi w 2016, przez zdobycie Pucharu Polski w 2021 roku po Wicemistrzostwo Polski wywalczone w obecnym sezonie. Warto podkreślić, że KPR nie zwalnia tempa od 2020 roku zajmując trzy raz trzecie miejsce w Superlidze ( w 2020, 2022, 2023 roku) oraz dwa razy wywalczając wicemistrzostwo Polski (w 2021 i 2024 roku). W tym samym okresie Ryszard Pacholik wspierał Klub jako Wójt Gminy Kobierzyce.

- Dziękuję Piotrowi za jego wieloletnie społeczne zaangażowanie w budowę naszego Klubu. Jest on niezwykle ważnym współautorem tej niesamowicie pięknej przygody jaką jest piłka ręczna w Kobierzycach. Udział Piotra w dokonaniach KPR Gminy Kobierzyce jest nie do przecenienia. Stworzył Klub nie tylko osiągający powtarzalnie sukcesy sportowe ale będący przede wszystkim przyjaznym miejscem dla zawodniczek oraz miejscem które - wspólnie ze Stowarzyszaniem KPR Gminy Kobierzyce, odpowiedzialnym za szkolenie dzieci i młodzieży – dało Polskiej piłce ręcznej w trakcie ostatniej dekady wiele reprezentantek Kraju zarówno na szczeblu seniorskim jak i młodzieżowym – powiedział Ryszard Pacholik.

Symboliczne przekazanie władzy w KPR Gminy Kobierzyce nastąpiło w Urzędzie Gminy Kobierzyce pod patronatem Wójta Gminy Kobierzyce Piotra Kopcia.

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.