Poznaj baśniowy świat Miffy, Anastazego, Krasnali i kołysanek

Marianna Kasperczyk, | Utworzono: 2008-12-01 13:06 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Poznaj baśniowy świat Miffy, Anastazego, Krasnali i kołysanek -

Koncert

Książkę z płytą "Dobrej nocy i sza" promować będzie koncert, który odbędzie się 5 grudnia, o godz. 20.30 w Centrum Sztuki Impart. Wystąpią: Grażyna Auguścik - śpiew, Adam Oleś - wiolonczela, Jarosław Bester - akordeon, Damian Kurasz - gitara i José Manuel Albán Juárez (Manolo) - perkusjonalia.

Spotkania z autorami książek w ramach Wrocławskich Promocji Dobrych Książek, Muzeum Architektury, ul. Bernardyńska 5, stoisko nr 16

5 grudnia, o godz. 16.00, książkę z płytą "Dobrej nocy i sza" podpisywać będą Grażyna Auguścik, Dorota Hartwich, Adam Oleś oraz Jerzy Głuszek.
6 grudnia, sobota, godz. 15.30 - książkę "Sekretne życie Krasnali w Wielkich Kapeluszach" podpisują Wojciech Widłak i Paweł Pawlak.
6 grudnia, sobota, godz. 14.00 - książkę "Anastazy" podpisują Przemek Wechterowicz i Jagoda Kidawa.

Akcja rysowania na żywo na rzecz wrocławskiego hospicjum dla dzieci

W niedzielę, 7 grudnia, od godz. 14.00, w Muzeum Architektury kartki świąteczne i wszelkie inne - wedle życzeń zamawiających - rysować będą ilustratorzy książek wydanych przez Format. W akcji potwierdzili swój udział:
Jagoda Kidawa, Tomasz Broda, Paweł Pawlak, Tomasz Jakub Sysło, Jerzy Głuszek. Dochód ze sprzedaży kartek przekazany zostanie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Spotkanie z Miffy

6 grudnia, w sobotę, o godz. 14.30, w sali zabaw Abecadło będzie można przekonać się kim jest Miffy. Wydawnictwo FORMAT zaprasza najmłodszych na opowieści, czytanki, wycinanki, wyklejanki, nagrody i wiele niespodzianek.

Książki w Radiu Wrocław

Książki można także wygrać w Radiu Wrocław. Słuchajcie nas od 1-3 grudnia, od 19.00-20.00. W programie Grzegorza Chojnowskiego dowiecie się, jak stać się posiadaczem przepięknie wydanych książek dla dzieci, doskonałych na prezent na mikołaja.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.