Wrocławski Festival Form Muzycznych

Radio Wrocław | Utworzono: 2011-11-21 09:58 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Wrocławski Festival Form Muzycznych -

Niemal połowa z nich to grupy z Dolnego Śląska. Podczas dwudniowych przesłuchań jury (Natalia Grosiak i Dawid Korbaczyński - muzycy związani z zespołem Mikromusic oraz Piotr Bartyś – dziennikarz muzyczny) wybierze trójkę laureatów, która zagra swój autorski program 28 listopada 2011 r. na koncercie finałowym we wrocławskim klubie muzycznym Alibi. Wtedy też rozstrzygnie się w czyje ręce powędruje nagroda Grand Prix (9 tys. zł). Gościnnie wystąpi Mikromusic! Podczas przeglądu zagrają:

!NSULT; ABSTA; ABSYNTH; AL-MUCHA; AUDIOMANUFACTURE; B.LUZ BAND; CH-AD; COTTON WING; DOMINIK PLEBANEK; ECHOE; EDITT; EKG; FIREFLOWER; FLYING; MOSES; FUNKY CARNIVALE; HOA; KOFI; MAZARI; MENTALLY BLIND; MESCALERO; ODE TO VENUS; OPEN SOURCE; PHFNG; PRZECIWZIEMIA; RAFINERIA; SKAZA; SMOKESTACK; SOUNDRISE

IX WROCŁAWSKI  FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH 26-28 listopada 2011 r.

Przesłuchania konkursowe 26-27 listopada 2011 r.  na scenie ODT Światowid, Sempołowskiej 54A; wstęp wolny

Finał IX Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych
28 listopada 2011 r.; Klub Muzyczny Alibi; ul Grunwaldzka 67  Wrocław
prezentacje laureatów
koncert zespołu Mikromusic

Mikromusic to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. W swojej twórczości łączą wiele stylów, ale bazują na jazzie i trip hopie. Z pozoru tak różne gatunki muzyki w ich aranżacjach współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Jasny, czysty, chwilami wręcz hipnotyzujący  głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką grupy, która z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. Zostali docenieni nominacją do Yacha za teledysk do utworu „Sennik”. Zespół ma również na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki „Thank God I'm a Woman”. Na festiwalu Top Trendy formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Sopotu, wcześniej triumfowali jako finaliści opolskich Debiutów. Występowali także na festiwalu Open'er, Smooth Jazz Festival Marka Niedźwiedzkiego oraz dwukrotnie w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. Jak dotąd nagrali trzy płyty („Jak dobrze”, „Sennik”, „Sova”)

bilety: 20 zł na przedsprzedaży; 25 zł – przed koncertem w klubie muzycznym Alibi
przedsprzedaż biletów: sieć sprzedaży Eventim, salony Empik

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.