Ponad 40 mln zł na koncie WOŚP

Radio Wrocław | Utworzono: 2012-01-09 08:47 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Szczegółowe wyniki poznamy po południu, a ostateczne - za kilka lub kilkanaście tygodni. W Legnicy zebrano 142 tysiące złotych. To bez wątpienia rekord w historii miasta.

W Boguszowie Gorcach  z puszek i aukcji na rzecz orkiestry wpłynęło 25,5 tysiąca złotych, czyli kilkaset zł. więcej niż w ubiegłym roku. Mieszkańcy Świebodzic wpłacili ponad 42 tysiące zł.

W Wałbrzychu doliczono się w nocy ponad 65 tys. zł, zaś we Wrocławiu udało się uzbierać ponad 600 tysięcy złotych! To kwota podobna  do zeszłorocznej, ale liczenie wciąż trwa.

Oprócz zawartości puszek trzeba bowiem jeszcze dobrze podliczyć pieniądze z licytacji. Szef sztabu - Maciej Szewczyk, nie ukrywa radości, że impreza, która towarzyszy mieszkańcom Dolnego Śląska od dwóch dekad wciąż cieszy się tak zaufaniem:

Licytacje internetowe wciąż trwają. Już wiadomo, że pióro wojewody zostało sprzedane za 1300 złotych, wycieczka w dowolnym kierunku za 2 tysiące, a zwiedzanie stadionu na Pilczycach za 300 złotych.

Ile dokładnie, co do złotówki uzbieraliśmy podczas niedzielnego finału dowiemy się za kilka tygodni. Przypominamy, że zebrane w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone m.in na zakup sprzętu do ratowania wcześniaków.

Zobacz jak w tym roku wyglądało WOŚP na Dolnym Śląsku: To już 20. taki finał

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama