Zamiast łączyć - dzieli

Krzysztof Horwat | Utworzono: 2012-01-10 08:36 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. mat. prasowe

Przeprawa pomoże rozładować zatory w kilku miejscach miasta. Okazuje się jednak, że most, który miałby połączyć dwa sąsiednie osiedla, na razie dzieli ich mieszkańców.

Nie każdy chce, żeby przez spokojne dotąd ulice pędziły auta. Mieszkańcy zgadzają się, że most jest potrzebny, ale stawiają warunki.

Posłuchaj:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Kmieciu
2012-01-11 19:07:37
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak już ktoś wywołał Hallera, to warto dodać, że największy hałas jest tam przez tramwaje (80 dBA) a dopiero potem ciężarówki (75 dBA). Oczywiście te ostatnie jeżdżą również w nocy mimo zakazów wymyślanych przez p. E. Nowak.
~Harbaź
2012-01-10 20:06:58
z adresu IP: (31.63.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak zawsze coś nowego i dobrego dla ogółu i kilka osób, którym sie nie podoba. Nie podoba sie dlaczego? Bo zwiększy sie ruch na Al. Piastów? Ano zwiekszy się, bo do tego jest przygotowana. Dlaczego mieszkający na Solskiego i Karmelkowej mają znosić tylko hałas. To duże udogodnienie i nie można się poddać grupie krzykaczy.
~Uroki motoryzacji
2012-01-10 19:35:54
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wozidupy będą teraz hałasować i smrodzić nam pod oknami.
~Kazik
2012-01-10 19:13:49
z adresu IP: (78.88.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ale skąd Przemek chce tam wziąć tramwaje? To może iść dalej i niech tam będzie port do rozładunku tankowców. Albo ruchome schody.
~Paweł
2012-01-10 17:49:41
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Most taki i połączenie było już planowane przez Niemców. Przy dobrym zaplanowaniu al Piastów i Racławickiej może to być naprawdę pomocny skrót. Dodam że mieszkam w pobliżu i jestem za tym pomysłem.
~Piter Grabiszynek
2012-01-10 16:00:11
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak zwykle tępy Oporów!!! Kto tam mieszka, że ciągle nic nie można. Nie można poszerzyć Solskiego, nie można spiąć Skarbowców z Al Piastów. Głupota.
~partacze wstrętne
2012-01-10 09:37:15
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 0
Gdzie są tramwaje? Tłuki z UM, zacofane umysłowo dziany mentalnie zastałe w latach 70'tych.
~Przemek
2012-01-10 09:25:30
z adresu IP: (194.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bo planiści proponowali most rowerowo-tramwajowy, ostrzegając że ruszą tędy tiry. Ale UM zdecydował, że ważniejszy jest interes Smolca.