Za nami finał Muzycznej Bitwy!

Dariusz Wieczorkowski | Utworzono: 2012-02-18 21:44 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Siódmą edycję największego na Dolnym Śląsku konkursu dla rockowych zespołów wygrał FairyTaleShow. Drugie miejsce zajęła ekipa The Floorators. Tuż za nimi uplasował się InnerI, a stawkę zamknął zespół Grans.

Na scenie zobaczyliśmy też zwycięzców poprzednich edycji - grupy Lady Perfect i Trzynasta w Samo Popołudnie. Wieczór uświetniła legenda polskiego rocka, zespół TSA!

Młodzi muzycy walczyli o 5 tysięcy złotych.

Wielki finał:

Zobacz również:

Przygotowania do finału (Zdjęcia)

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ono12
2012-02-20 11:53:58
z adresu IP: (194.146.xxx.xxx)
Ocena: -5
mamo tato skąd w was tyle nienawiści? tacy młodzi a tacy butni, jaki to dla mnie przykład?!
~obserwator
2012-02-20 07:59:48
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 2
I zaśpiewał klasyk na sobotnim koncercie " wlazł kotek na kotek ........" . Decybele miałam w głowie do rana.
~ona92
2012-02-20 00:12:10
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zawiść? Ktoś tu pojęcia myli. Po prostu społeczeństwo spada na dno. Chcieli show to mają, nawet w nazwie. Dzisiaj prawdziwi artyści grają na ulicy.
~smyku
2012-02-19 23:26:09
z adresu IP: (31.174.xxx.xxx)
Ocena: 5
Hah, czemu taka zawiść bije w ludziach, jak mogło FTS mogło mieć najwięcej ludzi na publice jak każdy zespół miał tyle samo wejściówek. A zresztą który zespół by nie wygrał to i tak byłyby głosy sprzeciwu, czemu ten zespół wygrał a nie inny.
~obserwator
2012-02-19 23:09:54
z adresu IP: (83.10.xxx.xxx)
Ocena: -12
A ja się nie zgadzam z Wami. Byłam na koncercie i było fajnie , miło i sympatycznie. Teraz zaczyna się plebiscyt rad , porad itd, dziwnych wniosków. Nie pozbawiajcie zespołu ich własnej tożsamości.Widziałam na koncercie , tak jak ktoś napisał" radochę z grania" i to się liczy.
~On89.
2012-02-19 22:38:44
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ona92- powiedzialas dokladnie to samo, co chcialem napisac, jestes genialna :D
~ona92
2012-02-19 21:51:35
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -6
Aha - komentarz poprzedni dot. finalistów oczywiście. Hm, ciut lepiej by było gdyby Pan M.M był na wokalu.
~ona92
2012-02-19 21:38:24
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -3
Szkoda, że już nie ma artystów. Tylko grajki, którzy grają pod publikę a nie z pasją. Mało oryginalnie tworzycie. Oklepane riffy. Ale komercja się zawsze sprzedaje więc masa będzie was słuchac:) pozdrawiam
~szczwany_lis
2012-02-19 21:34:04
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -3
Nie ma co hejtować, grunt to radocha z grania, a patrząc z tej życzliwszej strony to można raczej pogratulować FTS publiki bo fajne dziewczyny tam majo:) pozdro hejterom i tym niehejterom też ale większe:*
~edelstein
2012-02-19 20:51:51
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -1
Dodałbym, że mam wrażenie, ze byli też najbardziej przygotowani do tego występu, widać, że pracowali, coś sobie wymyślili i chwała im za to, to jest szacunek dla publiczności właśnie. A że jakieś boki były... to przecież rocknroll.
~Alvar
2012-02-19 20:31:04
z adresu IP: (95.160.xxx.xxx)
Ocena: 1
A jaka metodą wybrano metodę głosowania?? ;)
~ona
2012-02-19 20:14:06
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -1
Te dewagacje na temat metody głosowania są niesamowite;) Jesli nie sms-y to jury, ale oni przecież też moga byc tendencyjni. A może jak w klasyku: bedą kulki czarne i czerwone lub moze aplauz. Tylko jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?!?
~supergość
2012-02-19 20:01:07
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: -3
~wrrrr: "...gdyby znaleźli prawdziwego wokalistę..." ..sprawdzałem, jest prawdziwy, przybiłem mu piątkę :coolface: Myślę, że nie trzeba być geniuszem wokalu, żeby dostrzec, że wokalista FTS ma potencjał i talent jednak do tego pozytywnego "szarpnięcia" publiką. Dobrze, że wygrali bo należało im się; młode chłopaki, ograne, oczytane, dobrze wyglądają i jak za starych dobrych czasów grają jak należy. I bez żenady śmiem przyznać, że byli najmniej udawani ze wszystkich tam zebranych uczestniczących. Na wooda z nimi!
~wrrrr
2012-02-19 19:27:39
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 5
edelstein - źle wyczuwasz :) Chodzi mi o to, że tona sprzętu nie zastąpi brzmienia w łapie i charyzmy. Co z tego, że gość miał zawodowe graty jak brzmiał dokladnie tak samo jak każdy inny gitarzysta w tym konkursie. A ze zaprezentował stuprocentowy przerost formy nad trescia to inna sprawa, ale to juz jego rzecz i prawo.
~Szilkan
2012-02-19 19:22:29
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Mi się podoba to że finaliści z lat poprzednich zrobili ogromny postęp pewnie dzieki takim konkursom i zagrali naprawdę super. Widze tako przyszłość za wygranymi i Innera I
~edelstein
2012-02-19 19:05:33
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -3
Wrrr napisał: "Ten facet wczoraj wybił z głowy grę na gitarze wszystkim konkursowym gitarzystom, a szczególnie temu burżujowi z dwoma Gibolami, Diezlem i całym rackiem sprzętu. Śmiech" LOL oj wyczuwam zazdrość:pp
~maya
2012-02-19 18:48:57
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 3
nie rozumiem z czym masz problem.... FTS jest najlepszy!!!
~rocmen
2012-02-19 17:50:03
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: -1
Ząbkowice górą
~jamesonwhiskey
2012-02-19 16:43:18
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 7
halo, a kto broni innym zespołom "wszędzie sie ogłaszać"??. Ludzie to ma być zabawa, a nie narodowe referendum
~madrala
2012-02-19 16:28:33
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: -5
jasne,ze powinien zostac zmieniony system głosowania, bo wszystko same kapele sobie pogłosywały.Nie dziwota,ze najlepszy wczoraj The Floorators nie miał szans z FTS, bo oni wszedzie sie ogłaszli,głosowali na nich znajomi i taka jest prawda.A czy system zostanie zmieniony? jasne,ze nie kto niby zgrania sobie pieniązki za smsy ? ;] Im to pasuje, potrzebują takich zespółow.
~K.Ś.
2012-02-19 15:37:22
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
Moim zdaniem wygranym powinien być THE CASTRAT PROJECT!! Chłopaki naprawdę pokazali wysoki poziom!
~Musicman
2012-02-19 15:23:13
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: -4
A mnie Nowak wczoraj trochę drażnił swoim popisami w nadmiarze jednak. On jest tak zakochany w sobie, że aż kabotyńskie to jest.
~wrrr
2012-02-19 15:18:05
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 1
jeszcze jedno - trochę przykre - wszystkie te kapele konkursowe razem wzięte nie mają 1/3 charyzmy Andrzeja Nowaka. Ten facet wczoraj wybił z głowy grę na gitarze wszystkim konkursowym gitarzystom, a szczególnie temu burżujowi z dwoma Gibolami, Diezlem i całym rackiem sprzętu. Śmiech. Brzmienie jest w łapie, jak tego nie ma to nic nie pomoże.
~wrrrr
2012-02-19 15:13:13
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 2
FairyTaleShow byli najsłabsi jeśli chodzi o umiejętności indywidualne, ale dali najwięcej energii. Ogólnie ich poziom był chwilami żenujący (wokal, solówki gitarowe), ale nadrabiali punkową energią. Gdyby znaleźli prawidziwego wokaliste byłoby lepiej. Uważam, że formuła głosowania jest trochę bez sensu, było słychać że FTS mają najwięcej swoich ludzi na publiczności, więc ich wygrana nie mogła dziwić. Sam byłem tam dla koncertu TSA, więc nie jestem zaangażowany w żaden z grających w konkursie zespołów. Pozostałe kapele muzycznie prezentowały wyższy poziom, ale nie umiejętności były tu oceniane.
~Musicman
2012-02-19 15:05:23
z adresu IP: (89.72.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ojojoj zawiść widzę zalewa tu co poniektórych. Pewnie zespoły, które nie mogły zagrać wczoraj zagrać w PRW i stąd żądanie "zmiany formuły" żeby w końcu się udało, co? Pisanie jakichś głupot o klonach i coverach, dowodzi, ze w ogóle was was tam nie było. Wszystkie zespoły grały swoje kawałki, słuchało ich mnóstwo ludzi, atmosfera była świetna, szkoda że zawistnicy chcą to teraz popsuć. I odczepcie się od od zwycięzcy, boli was tak, że są młodzi? Dzięki za ten koncert, bawiliśmy się świetnie!
~xxx
2012-02-19 14:47:57
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 7
rocmen tzn ten dom dziecka z opiekunami to fani FairyTaleShow?? Nie ma co dużo gadać jak sponsorki twierdzą na samym starcie że trzeba dać młodym wygrać!!
~mas
2012-02-19 14:46:36
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jakie covery, co ty gadasz?
~derek
2012-02-19 14:37:35
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: 7
4 zespołowe klony, do tego covery. serio to mają być "nowe" odkrycia? Może czas zmienić formułę głosowania, PRW? Ach, zapomniałem o smsach.
~zgwałcony przez los
2012-02-19 13:30:45
z adresu IP: (80.51.xxx.xxx)
Ocena: -1
było pier*olniecie, bylo
~Redaktor
2012-02-19 12:09:20
z adresu IP: (90.156.xxx.xxx)
Ocena: 5
Caly koncert finalowy Muzycznej Bitwy bedzie nadany w Radiu Wroclaw w wielkanocna niedziele po godzinie 20:00.
~rocmen
2012-02-19 12:00:19
z adresu IP: (178.42.xxx.xxx)
Ocena: 4
FairyTaleShow byli najlepsi Nowa Ruda glosowała 30 głosów .The Flooratos stare wygi niech się uczą.
~asdf
2012-02-19 11:51:46
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: -3
Niepocieszony to wszystko było ustawione, The Floorators nie mieli szans, na wygrany zespół głosowali wszyscy znajomi
~Niepocieszony
2012-02-19 00:43:02
z adresu IP: (109.207.xxx.xxx)
Ocena: -4
The Floorators w moim odczuciu byli zdecydowanie lepsi. Gratuluje Zwycięzcom, ale uważam że wynik powinien wyglądać inaczej.
~ordah
2012-02-18 23:23:04
z adresu IP: (195.114.xxx.xxx)
Ocena: 4
A nie mówiłem... GRATULUJE
~dotka
2012-02-18 15:17:39
z adresu IP: (82.160.xxx.xxx)
Ocena: 1
a czy będzie jakaś realacja na żywo w radio?!