"Demons" piosenką tygodnia

Wojciech Janicki | Utworzono: 2013-05-06 09:24 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Zespół The National, czyli amerykańscy mistrzowie melancholijnego indie rocka, lada moment wyda swój nowy album.

Wydawnictwo zatytułowane "Trouble Will Find Me" ukaże się pod koniec maja, a tym czasem panowie oficjalnie zaprezentowali pierwsze  jej brzmienia! "Trouble Will Find Me" będzie szóstym studyjnym długogrającym dziełem The National. Jego poprzednik sprzed trzech lat okazał się być jednym z najlepszych wówczas albumów z muzyką indie, a zarazem najlepszym krążkiem w prawie czternastoletniej karierze zespołu. "High Violet", bo o tej płycie mowa, przyniósł ekipie z Cincinnati ogromny rozgłos, a single "Anyone's Ghost" oraz "Terrible Love" podbijały nie tylko listy przebojów ale również serca coraz to większej rzeczy fanów.

Kolejnym singlem, którego zadaniem będzie powtórzyć sukces wyżej wymienionych utworów, jest opublikowany  kawałek "Demons". Jest to pierwszy zwiastun zbliżającego się nowego albumu The National, który na sklepowych półkach ma pojawić się 20 maja.

The National niejednokrotnie przekonywali nas, że ich muzyka nie wpada w ucho od pierwszego przesłuchania. "Demons" daje jednak nadzieję na kolejny ciekawy
muzyczny kąsek w postaci zbliżającego się do nas albumu grupy. Właśnie "Demons" będzie piosenką tygodnia w Radiu Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.