Na zdrowie we Wrocławiu!

Radio Wrocław | Utworzono: 2013-07-12 13:40 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Do niedzieli 28 lipca na skwerze przy Kościele Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej będziemy mogli korzystać z wszystkich atrakcji jakie przygotowali dla nas organizatorzy.

Projekt jest odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie tematem zdrowego i zrównoważonego trybu życia. W ciągu pięciu dni (tj. 24-28.07) zamierzamy przedstawić Wrocławianom piękno i atuty regionalnego rękodzieła, przypomnieć zapomniane w dobie ulepszaczy smaku swojskie naturalne smaki, którymi raczyły Nas nasze babcie.

Dlatego też głównym filarem przygotowywanego wydarzenia będzie ekologiczny jarmark, który jest najlepszym sposobem bezpośredniej konfrontacji zainteresowanych zdrowiem z lokalnymi producentami. W czasie eventu planowane są liczne szkolenia, spotkania z dietetykami orz z trenerami personalnymi.

Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wydarzenie które może odmienić sposób patrzenia na codzienne życie. Na jarmarku będziemy mogli spróbować i zakupić produkty ekologiczne od lokalnych producentów, od dietetyków dowiemy się jak je spożywać z głową z kolei od trenerów jak zamienić pyszne specjały na energię i idealną sylwetkę, czego chcieć więcej ? Pamiętaj że zdrowie to nie magia a zrównoważony i przemyślany styl życia.

Na Jarmarku będziemy mogli skosztować między innymi pysznego pieczywa, świeżych wędlin, aromatycznych przypraw, osłodzić sobie dzień miodem prosto z pasieki, jeśli będziemy mieli ochotę oczywiście możemy u lokalnych producentów zakupić produkty i delektować się nimi w domowym zaciszu.

Zapraszamy w ostatnim tygodniu lipca na ul. Szewską we Wrocławiu, początek jarmarku w środę od godz: 12;00, do zobaczenia !

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama